Yeni Gsm Operatörü BimCell

Yeni Gsm Operatörü BimCell


Türkiye’de zengin market ağı ile bulunan Bim artık mobil dünyada da yerini almaya hazırlanıyor. Avea altyapısı ile sektöre giren Bim, BimCell adı ile yeni bir operatör olarak karşımıza çıkıyor.

BimCell’in temel prensipleri arasında yalınlık ve basitlik, şeffaflık, düşük fiyat ile şart ve koşul olmadan hizmet sunmak geliyor. BimCell kullanmak için yeni bir hat almanız ya da numaranızı taşıma yöntemi ile BimCell’e geçmeniz gerekmektedir. Bu yeni Gsm operatörünü kullanmanız için gerçekleştirmeniz gereken adımlar nüfus kağıdı fotokopiniz ile en yakın Bim mağazasına gidip gerekli formları doldurmanız yeterlidir. Sonrasında size verilecek olan sim kart ile BimCell hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

BimCell aylık asgari yükleme koşulu olmayan tarifesi ile 6 saniyesi 1 krş olarak ücretlendirilirsiniz. Mesajlaşma ücreti 30 krş olarak ücretlendirilen tarifede internet kullanımında kb başına 0.5 kuruş ile ücretlendirilirsiniz.Mesaj paketi satın almanız durumunda 4 TL karşılığında 100 mesaj hakkına sahip olabiliyorsunuz. Aynı şekilde internet paketleri ise 100 Mb 8TL, 500 Mb 9 TL ve 1 Gb internet paketi 14,5 TL olarak ücretlendirilmektedir.

BimCell hakkında detaylı bilgiyi internet sitesinden ya da 444 4 551 numaralı müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz.
Yazıyı Beğendiyseniz Bültenimize Abone Olabilirsiniz!


YORUM BIRAKIN