WordPress Kayan Paylaş Butonları -Digg Digg-

WordPress Kayan Paylaş Butonları -Digg Digg-


WordPress kullanımının artması ve sosyal medyanın yaygınlaşması nedeniyle içeriğimizi bu ortamlarda kullanıcılarımıza paylaştırma gereği duyarız. Kullanıcıların ilgisini çekmek amacıyla kayan sosyal medya ikonları ilgi çekici olacaktır. WordPress’te bunu yapabilmek için Digg Digg eklentisi ihtiyacımıza cevap veriyor. Digg Digg özelliklerini inceleyecek olursak içeriğimizi;

Twitter, Buffer, Facebook Share, Facebook Like, Digg, LinkedIn, Google +1, Reddit, dZone, TweetMeme, Topsy, Yahoo Buzz, StumbleUpon, Del.icio.us, Sphinn, Designbump, WebBlend, BlogEngage and Serpd, Pinterest gibi sitelerde paylaşabiliyorsunuz.

Butonları isterseniz kayan bir şekilde isterseniz tek satırda küçük ya da paylaşım sayılarını gösterecek şekilde büyük bir şekilde gösterebiliyorsunuz.

Eklentinin kurulumuna gelecek olursak ilk olarak WordPress Digg Digg eklenti sayfasından güncel sürümünü indiriyoruz.

Zip dosyasından digg-digg klasörünü çıkarıyoruz ve ftp aracılığı ile sitemizin “/wp-content/plugins/” klasörüne yüklüyoruz.

Sitemizin wordpress admin panelinden eklentiler sekmesinden Digg Digg eklentisini aktif ediyoruz.

Eklentimizin kurulumu tamamlandı. Son olarak eklentinin ayarlarını düzenlemek için settings kısmına girmemiz yeterli olacaktır.
Yazıyı Beğendiyseniz Bültenimize Abone Olabilirsiniz!


YORUM BIRAKIN