Whatsapp Sesli Arama Kota Dostu Kullanım

Whatsapp Sesli Arama Kota Dostu KullanımKullanıcılar arasında ses, görüntü, data iletimini sağlayan , son güncellemelerle birlikte sesli ve görüntülü arama özelliklerine de sahip oldu. Fakat sesli ve görüntülü arama beraberinde kota sorununu da doğurdu. Özellikle limitli internet paketi kullanıcıları, ’ın sesli ve görüntülü konuşma özelliklerinden uzun süreli yararlanamıyordu. Bu sorunun çözümü için , yeni bir güncelleme yayınlayacağını duyurdu.

Önümüzdeki günlerde yayınlanması beklenen Whatsapp’ın yeni sürümüyle birlikte sesli ve görüntülü aramalarda daha az internet kullanımı sağlanacak. Daha az internet kullanımı için ses ve görüntü kalitesinde düşmeler meydana gelebilecektir.

whatsapp-sesli-arama-low-data

2.12.183 sürümünün yayınlanmasından sonra Whatsapp Sohbet Ayarları kısmına girildiğinde alt kısımdaki Arama Ayarları başlığına Düşük Veri Kullanımı özelliği eklenmiş olacaktır. Bu özelliği aktif ettikten sonra Whatsapp sesli ve görüntülü aramalarınız internet paketinizin daha uzun süreli kullanımına fırsat tanıyacaktır.
Yazıyı Beğendiyseniz Bültenimize Abone Olabilirsiniz!Devamını oku:
Teletek Yangın İhbar Sistemi ve Hizmet Veren Firmalar

Teletek Yangın İhbar Sistemi ve Hizmet Veren Firmalar Yangın, hem...

Kapat