VPNhub Uygulaması Nedir? VPNhub Nasıl Kullanılır?

VPNhub Uygulaması Nedir? VPNhub Nasıl Kullanılır?


Pornhub olarak bilinen uygulama VPN servisini çıkardı ve VPNhub olarak kullanıma sundu. Böylece daha sınırsız ve kısıtlamalar olmadan kullanım şansı veriliyor.

Özellikleri Neler?

VPNhub ile kullanıcılar anonim olarak veri iletilebiliyor. Bu veriler toplanmıyor ve saklanmıyor. Kullanıcılar öncelikle uygulamayı indirmeli ve kurmalıdır. Kurulduktan sonra başta bir hata mesajı gelse de kısa sürede kayboluyor ve uygulama kullanmaya başlanabiliyor. Uygulamayı kullanmaya başlamadan önce güvenlikten emin olmak isterseniz WhatisMyIPAddress.com gibi adreslerden IP adresinizi görüntülemeye çalışın. IP adresiniz farklı görünüyorsa ve konum da genel bir şehir ise uygulama çalışıyor demektir. Ancak yine de kullanıcıların herkese açık olan Wİ-Fi ağlarından bağlanmaması öneriliyor.

Ücretli ve Ücretsiz Üyelik

Yetişkin içerik sağlama konusunda çalışan PornHub tarafından sunulan VPN hizmeti, diğer VPN’ler ile benzer şekildedir. Uygulamanın ücretli ve ücretsiz seçenekleri mevcuttur. Ücretsiz olan versiyonda bazı kısıtlamalar mevcut. Mobil olarak kullanılan bu uygulama hızlı sunuculara ulaşımda yetersiz ve reklamlar engellenemiyor. Ancak dilediğiniz tüm sitelere giriş yapma özgürlüğünü sunuyor.

VPNhub Premium versiyon ise aylık bir miktar ödeme karşılığında sunuluyor. Masaüstünde ücretsiz seçenek sunulmuyor ve kullanıcılar Premium üyelik almak zorundalar. Bu üyelik halinde ise reklamları engelleme, daha fazla bölgeye ulaşma, daha hızlı sunuculara ulaşma gibi özellikler ekleniyor. Yıllık üyelik halinde ise indirim sunuluyor. Ücretli üyelikten önce 7 gün deneme sürümünü kullanabilirsiniz.

Nasıl Kullanılır?

Uygulamayı indirdiyseniz öncelikle internetin açık olduğundan emin olun. Uygulamaya girip ekrandaki kilit butonuna tıklayın ve internette gezmeye başlayın. VPN Premium kullanıyorsanız sayfanın altındaki kısımdan bölge seçimi yapabilirsiniz. Bağlantı kurulduktan sonra erişim engeli olan yerlere de girebilirsiniz. VPNhub kullanımı oldukça kolaydır ve herkes kolaylıkla kullanabilir.
Yazıyı Beğendiyseniz Bültenimize Abone Olabilirsiniz!Devamını oku:
Facebook Ücretsiz Dosya Paylaşımı

İnternet kullanıcılarının dosya paylaşımı gereksinimi duyduklarında seçecekleri alternatif birkaç seçenek...

Kapat