Vodafone Süper İnternet Paketleri

Vodafone Süper İnternet Paketleri


Mobil gsm operatörlerinden Vodafone, kullanıcılarına Süper İnternet adı altında yeni internet paketlerini hizmete sundu. İhtiyaca yönelik çeşitli paketler ile kullanıcılara kesintisiz internet fırsatı sunuluyor. Süper İnternet paketlerinde ilk ay ücretsiz olarak sunulmakta olup kota aşım derdi bulunmamaktadır. Bu paketler 10mb, 100mb, 250mb, 500mb, 1gb ve sosyal medya paketi bulunuyor. Bu paketlere abone olabilmek için yapmanız gereken;

10 MB internet paketine başvuru yapmak için ABONE SUPER10 yazıp 3636’ya göndermeniz yeterlidir. Bu pakete 3 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.

100 MB internet paketi arada sırada internet kullananlar için uygun olup ABONE SUPER100 yazıp 3636’ya gönderip 9 TL’ye sahip olabilirsiniz.

250 MB internet paketine abone olmak için ABONE SUPER250 yazıp 3636’ya gönderdiğiniz taktirde 12 TL’ye abone olabilirsiniz.

500 MB internet paketi internetten kopamayanlar için hazırlanmış olup 17 TL karşılığında ABONE SUPER500 yazıp 3636’ya gönderdikten sonra sahip olabilirsiniz.1 GB internet paketi her an internet bağlantısına sahip olanlar için ideal olup 21 TL karşılığında ABONE SUPER1GB yazıp 3636’ya göndermek yeterlidir.

Sosyal medya paketinde ise Facebook ve Twitter sınırsız girip +20 Mb internet dolaşım limitiniz bulunmaktadır. Bu pakete ABONE YENIFT yazıp 3636’ya gönderdikten sonra 5 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.

Paketlerde ortak özellik olarak kullanım limiti %80 ve %100 olunca bilgilendirme mesajları geliyor. Ayrıca kullanım limitinizin dolması durumunda ek paket satın alarak internet kullanımına devam edebilirsiniz. Vodafone Süper İnternet paketleri hakkında detaylı bilgiyi http://www.vodafone.com.tr/Internet/Super-Internet-Paketleri.php adresinden alabilirsiniz.
Yazıyı Beğendiyseniz Bültenimize Abone Olabilirsiniz!


Gelen Arama Sonuçları:vodafone internet paketi (62)vodafone internet paketleri (41)vodafone sper internet internet mobil mobil internet paketleri cepnet (11)

YORUM BIRAKIN


Devamını oku:
Sony Flashdisk

Sony yeni satışa sunduğu MircoVault Click USB bellek modellerinde ücretsiz...

Kapat