Vodafone Smart Tab 10

Vodafone Smart Tab 10


Tabletlerin sürekli gelişmesine paralel olarak bu gelişimden nasibini alan bir diğer ürün Vodafone Smart Tab 10, Vodafone aracılığı ile kullanıcıları ile buluşuyor.

Gelişmiş özelliklere sahip olan Vodafone Smart Tab 10, internet paketleri ile birlikte geliyor. Vodafone üzerininden 24 ay taahhüt vermeniz karşılığında 250 mb internet paketi ile ayda 49 TL, 1 gb internet paketi ile ayda 59 TL, 4 gb internet paketi ile ayda 69 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.

Vodafone Smart Tab 10 ürününü tanıyacak olursak,

İşletim sistemi olarak Android Honeycomb kullanan cihaz sayesinde Android Marketten 500 000′ e yakın uygulamayı indirebilirsiniz. Şık ve sade bir tasarıma sahip olan tablet, 10 inçlik geniş bir ekrana sahip olarak geliyor. Cihazda dahili olarak bulunan vRead uygulaması sayesinde e-book, dergi ve kitaplarınızı kolaylıkla okuyabilirsiniz.Adobe Flash Player desteği olan cihaz kullanıcılarına 16 gb dahili hafıza sunuyor. Usb çıkışı sayesinde kolay dosya aktarımı sunmasının yanında hdmi çıkışı ile tableti televizyona bağlayabilirsiniz.

Dahili olarak bulunan kamerası sayesinde Gtalk aracılığı ile görüntülü konuşma gerçekleştirebilirsiniz. Sosyal ağlara kolaylıkla bağlanabilme imkanı sunan Vodafone Smart Tab 10, 1.2 Ghz çift çekirdekli işlemciye sahip bulunuyor.
Yazıyı Beğendiyseniz Bültenimize Abone Olabilirsiniz!


Gelen Arama Sonuçları:Vodafone Smart (20)

YORUM BIRAKIN


Devamını oku:
140 Adet Flash Saat

Websitenizde flash saat kullanmak isterseniz 140 adet flash saati sizin...

Kapat