Ücretsiz Ftp Programları

Ücretsiz Ftp Programları


Web tasarımcıların ve site sahiplerinin en büyük yardımcısı olan ftp programlarını tanıyalım.

Filezilla

Ücretsiz olarak sunulan en favori ftp programıdır. Klasör destekli sürükle bırak özelliği, özel komutlar, Türkçe dil desteği, ayarlanabilir transfer hızı, ssl desteği, download ve uploadlara kalındığı yerden devam edebilme özellikleri sayesinde web geliştiriceler tarafından en çok tercih edilen programdır.

Download : http://filezilla-project.org/download.php?type=clientBlaze Ftp

FlashPeak tarafından üretilmiş olan program klasörler ve dosyalar üzerinde sürükle bırak özelliği ile kolaylık sağlıyor. Bağlandığınız ftp hesabı üzerinde yaptığınız işlemler hakkında detaylı bilgiler sunuyor. Küçük boyutlu olması ve kullanışlı bir arayüze sahip olması nedeniyle tercih edilen programlar arasında.

Download : http://www.flashpeak.com/blazeftp/download.htm

Core Ftp

Kullanışlı bir arayüze sahip olan Core Ftp kullanıcılarına ssl desteği sunmakta. Programın diğer özellikleri arasında sürükle bırak desteği, server üzerindeki dosyalarda düzenleme yapabilme, gelişmiş klasör listeleme, chmod düzenleme yeteneği, hata veren transferlerde otomatik yeniden deneme gibi özellikler barındırıyor.

Download : http://www.coreftp.com/download.html

Mfd Hosting Ftp Programı

Türk firması olan MFD Yazılım tarafında geliştirilen program kullanıcı dostu bir arayüze sahip. Kuyrukta bekleyen dosyaları ilerletme yönetimi, ssl güvenlik protokolünü destekleme, dosya transferi planlama, transfer tarihindeki istatistikleri görme programa ait diğer özellikler arasında bulunuyor.

Download : http://www.mfdyazilim.com/ucretsiz
Yazıyı Beğendiyseniz Bültenimize Abone Olabilirsiniz!


YORUM BIRAKIN