TurkNet İnternet Tarifeleri Nelerdir?

TurkNet İnternet Tarifeleri Nelerdir?


Abone sayısı 2014 yılında 150,000’e yaklaşan TurkNet’in kota tercihi yapmamış müşteri sayısı 2018 yılında 200,000’i geçmiştir. 1996 yılında kurulan firma, 2000’li yıllarda fiber kablo yatırımlarına başlamış ve çeşitli TurkNet internet tarifeleri ile bireysel ve kurumsal müşterilerine alternatifler sunmaya devam etmiştir.

[su_list icon=”icon: chevron-circle-right” icon_color=”#be2c1b”]

[/su_list]

Firmanın 2019 yılında en çok öne sürdüğü tarife, “Tek Paket, Tek Fiyat” ismiyle geçen ve aylık 75.99 TL olan paket. Kurulum hizmeti olarak duruma göre 90 TL veya 60 TL hizmet bedeli alan firmanın bu tarifesinde kota yok ve 100 Mbps indirme (yükleme) hızına kadar erişim sağlanabiliyor. Ayrıca herhangi bir ek ücret olmaksızın 1000 dakikalık konuşma hakkı tanınıyor. Pakette öne çıkan bir diğer olumlu özellik ise taahhüt yapılmaması ve müşterinin istediği zaman belli koşullar altında hizmet alımını durdurma hakkının bulunması.

Firmanın güncel kampanyaları arasında dikkat çeken bir uygulama ise, hali hazırda TurkNet kullanıcısı olsun veya olmasın, katılım sınırı olmaksızın istediği kadar arkadaşını firmayla tanıştırması üstüne kurulmuş. Kullanıcı, getireceği her arkadaşı için aylık ücretsiz internet kazanabiliyor ve aynı hediye yeni müşteriye de veriliyor.

TurkNet Diğer Tarifeler

TurkNet tarafından sunulan bir diğer tarife ise Engelsiz Tarife. Aylık 56.99 TL olan bu tarifede de kota sınırı bulunmuyor ve 1000 dakikalık telefon görüşmesi hediye ediliyor. İnternet hızı da ilk bahsettiğimiz tarifeyle aynı. İşitme ve konuşma engeli bulunanlara işaret diliyle müşteri desteği sunan TurkNet, bu hizmetini engelli, şehit yakını ve gazilere sunuyor.

TurkNet ayrıca sesli aramalara dönük farklı tarifelere de sahip. Bunların fiyatlarıysa aranan yere göre değişiklik gösteriyor. Şehir içi, şehirlerarası, sabit telefonlar, 444’lü numaralar ve diğer TurkNet hatlarını aramanın maliyeti dakikada 0.120 TL iken uluslararası görüşmeler farklı kademelerde hesaplanıyor.

KOBİ’ler ile daha büyük ölçekli işletmelere de farklı tarifeler sunan TurkNet’in kurumsal müşterilerine dönük öne çıkan kampanyası ise Metro Ethernet. Bunun dışında G.SHDSL ve Toplu ADSL internet hizmetlerini de kurumsal müşterilerinin hizmetine sunan firma, sesli görüşmeler için de Yeni Nesil Telefon, Dakika Havuzu, ISDN PRI gibi farklı olanakları barındırıyor.

Firmanın tüm internet tariflerine https://turk.net/ adresinden ulaşabilirsiniz.
Yazıyı Beğendiyseniz Bültenimize Abone Olabilirsiniz!