Turkcell TV Plus

Turkcell TV Plus


Turkcell TV+

Hızın kalite ile buluştuğu Turkcell operatörü milyonlarca kullanıcıya sahiptir. Kaliteden ödün vermeden her geçen gün artan uygulamalara sahiptir. Operatör kullanıcıları da bu uygulamaları akıllı cihazlarda kullanma şansı bulmaktadır. Bu uygulamalardan biri de Turkcell TV ve Turkcell TV Plus uygulamasıdır. Operatörün sahip olduğu her uygulama gibi TV+ da pek çok kişi tarafından kullanılmaktadır.

Turkcell TV Plus Nedir?

Turkcell TV Plus, dijital tabanlı bir operatör uygulamasıdır. Mobil cihazın olduğu her yerde uygulama da kullanılabilmektedir. Evde, dışarda, işte aklınıza gelebilecek her yerde Turkcell TV yardımı ile tv izlenebilmektedir. Bu uygulama ile en sevilen ve beğenilen filmler, dizileri izleme şansını yakalayabilirsiniz. Turkcell operatörünün sunduğu bu uygulamanın pek çok özelliği bulunmaktadır. Bu özellikler sayesinde de günden güne kullanıcı sayısını artırmaktadır. Bu özelliklerden ilki çoklu ekran erişimidir. İzlenmek istenen kanallar bu özellik sayesinde çoklu hale getirilebilmektedir. Ayrıca kanalları geri alma ve kaydetme özelliği de kullanıcılara sağlanan avantajlardandır. Bunların yanı sıra gelişmiş kişiselleştirme özelliği de bulunmaktadır.

Turkcell TV Plus Paketleri Nelerdir?

Kullanıcılar için sunulan Turkcell TV Plus paketleri çeşitlilik göstermektedir. Her bütçeye ve zevke uygun paketler Turkcell’de kullanıcıları beklemektedir. Turkcell, ulaşılabilen her yerde televizyon keyfi yaşatmaktadır. Siz de televizyonun keyfine Turkcell ile varmak için kampanyalara göz atabilirsiniz.

Giriş Paketi: Bu pakete sahip olanlar 100’ü aşkın popüler kanalı izleyebilmektedir. Yerli ve yabancı kanalları dilediğiniz zaman yüksek kalitede izleme şansınız bulunmaktadır. İzleme esnasında canlı yayını geriye alabilir ve kaydedebilirsiniz. Geri alma süresi 24 saat olup, kaydetme süresi de 50 saat olarak size sunulmaktadır.

Aile paketi: Ailece Turkcell TV izleme şansını size sunun paketlerden biridir. Bu pakette bulunan çizgi film kanalları çocuklarınıza sunulan hizmetlerden biridir. Spor kanalları ve dizi, film kanalları da sizlere Turkcell’in hizmetidir. 130 üzerinde dizi ve filmi kanallarını istediğiniz ekranda izlemek için bu paketi seçebilirsiniz. Yüksek kalitede izleme şansınız bulunmaktadır. İzlediklerinizi geri alabilir ve sonradan izlemek üzere kaydedebilirsiniz.

Ekstra Paketi: Bu pakette bulunan 130 üzerinde dizi ve film kanalını izleme şansınız bulunmaktadır. Türe özel Plus Salonlar bulunmaktadır. Aynı zamanda diğer paketlerde olduğu gibi kirala-izle ya da seç-izle filmler size sunulan hizmetlerden biridir.

Premium TV+ Paketi : Adının hakkını veren premium paket pek çok avantajı ile kullanıcılarını beklemektedir. 150 üzeri kanalın yer aldığı, gişe rekorları kıran filmlere ve en çok izlenen dizilere ev sahipliği yapan bir pakettir. Sporseverler için her spor dalına yer verilmektedir. Basketboldan tenise, futboldan Formula 1’e kadar geniş yelpaze sunmaktadır. Ayrıca bu pakette belgesel kanalları ve milyonların izlediği dizilere de ulaşmanız mümkündür.

TV+ uygulaması size çoklu ekran özelliği sağlamaktadır. Böylece dilediğiniz bilgisayar, tablet ya da telefonunuzdan izleme şansınız bulunmaktadır. İzlediğiniz programları kaydedip daha sonra tekrar izleyebilirsiniz. Kaydetmediğinizde ise 24 saatlik dilimi tekrar izleme şansınız bulunmaktadır.

Turkcell TV Plus

Bu paketlerin yanı sıra evde tv izlemenin keyfine daha çok varmanız için sizlere ek paket sunulmaktadır. Ek eğlence paketi, ek spor paketi, ek kayıt süresi, TV+ giriş sinema paketi ve full sinema paketi size sunulan ek paketleri oluşturmaktadır.

Turkcell TV Plus Başvurusu Nasıl Yapılır?

Turkcell TV, kullanıcıları için televizyon izlemeyi keyifli hale getirmektedir. Turkcell TV Plus başvurusunda bulunmak isteyenler bayilere gitmekte ve başvuru yapmaktadır. İstanbul Kadıköy bölgesi  Turkcell Superonline bayisi olarak kullanıcılarımıza yardımcı olmaktayız. TV Plus başvurusu yapmak isteyen müşterilerimiz bize uğrayarak isteklerini dile getirebilirler. En kısa sürede müşterilerimize yardımcı olmakta ve isteklerini yerine getirmekteyiz.

Turkcell TV Plus Hakkında Soru ve Önerileriniz İçin

Kadıköy Superonline bayisi olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin başvurularında onlara yardımcı olduğumuz gibi soru ve önerileri için de yardımcı olmaktayız. 0850 396 19 23 numaralı telefonumuzu arayabilir ve isteklerinizi bizlere iletebilirsiniz. Mağazamıza gelerek Turkcell TV Plus başvurusunda bulunmak için yardım isteyebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti bayimizde her zaman temel ilke olarak yer edinmiştir. Müşteri odaklı çalışan ekibimizle sizlere her geçen gün daha iyi hizmet vermek için çaba göstermekteyiz. Turkcell TV hakkında hem sorularınız hem de öneri ve görüşleriniz için sizleri mağazamıza bekliyoruz.

 

Müşteri Hizmetleri:  0850 396 1923

Websitemiz: https://turkcellsuperonline-netser.net/
Google Maps: https://g.page/TurkcelISuperonline
Yazıyı Beğendiyseniz Bültenimize Abone Olabilirsiniz!


YORUM BIRAKIN