Ttnet Netdisk Hizmeti

Ttnet Netdisk Hizmeti


Günümüzde yaygınlaşan online depolama hizmetlerine, TTnet Netdisk servisi ile hizmet vermeye başladı. Öncelikle online dosya depolama, bilgisayarımızda bulunan dosyaların harddisk bozulması vb. sebeplerle yaşadığımız veri kaybını önlemeye yönelik çevrimiçi bir yedekleme seçeneğidir.

Günümüzde yedekleme işlemlerini taşınabilir harddiskler, flashdiskler ile cd/dvd aracılığıyla yapabiliyoruz. Fakat bunların da uzun ömürlü olmayışı ve taşınabilme zorluğu olması açısından çevrimiçi yedekleme hizmetleri cazip hale gelmektedir.Netdisk hizmetine gelecek olursak hizmete daha yeni başladığından eksiklikleri bulunmasına rağmen Türkçe olması sebebiyle kullanıcılar tarafından tercih edilebilir.

TTnet, Netdisk hizmetini kullanıcılarına 3 farklı paket halinde sunuyor. İlk paket tüm TTnet kullanıcılarına ücretsiz olup 1Gb depolama kapasitesi sunuyor. İkinci paket kullanıcılarına 50Gb depolama alanını aylık 4.99 TL’ye sunarken son paket sınırsız depolama alanını kullanıcılarına aylık 9.99 TL gibi bir ücretle hizmet veriyor.

Deneme amaçlı olarak kullanmak için öncelikle http://www.ttnetbulutu.com/dosyaulas2.jsp adresinden Netdisk hizmetinizi aktifleştirmeli ardından http://www.ttnetbulutu.com/indir.jsp adresinden indireceğiniz programı bilgisayarınıza kurarak Netdisk hizmetinin kullanmaya başlayabilirsiniz.

Diğer paketlere satın almak ya da paketler arası geçiş için TTnet bayilerine ya da TTnet çağrı merkezine ulaşmanız yeterli.

TTnet Netdisk hizmeti hakkında detaylı bilgiye http://www.ttnetbulutu.com adersinden ulaşabilirsiniz.
Yazıyı Beğendiyseniz Bültenimize Abone Olabilirsiniz!


YORUM BIRAKIN