Tercihini Gelişmiş Güvenlik Sistemlerinden Yana Kullananlar Artıyor

Tercihini Gelişmiş Güvenlik Sistemlerinden Yana Kullananlar Artıyor


Şehir yaşamı, pek çok avantajı ve dezavanatajı birlikte sunuyor. Kültür ve sanat aktivitelerinin merkezinde olmak yaşamlarımızı renklendirirken, kalabalık ve trafik gibi problemlerle de başa çıkmak zorunda kalıyoruz.

Avantajların keyfini sürerken dezavantajlara karşı önlemler almak yaşamımızın doğal bir parçası haline gelebiliyor, örneğin gününün çoğunu işi dolayısıyla evinin dışında geçiren bir kişi aklının evinin güvenliğinde kalmasını istemiyor ya da bir anne veya baba, bakıcıya teslim ettiği çocuklarının ne yaptıklarından her an haberdar olmak istiyor.

İşyeri sahipleri için de durum pek farklı değil, eve döndüklerinde işyerleri güvende mi sadece hırsızlık değil su basması ya da yangın gibi istenmeyen olaylar da yaşanıyor mu anında haberdar olmak istiyor.

Sizin de bu tarz kaygılarınız ya da ihtiyaçlarınız varsa ilk adımınız alarm ve kamera güvenlik sistemlerini incelemek ve en iyisini seçmek olmalı.

Gelişmiş güvenlik sistemleri nasıl çalışıyor?

Ev yada iş yeri güvenliği için ihtiyaçlarınız doğrultusunda kurulum yapıldıktan sonra sizin için ve sevdikleriniz için güvenli bir yaşama adım atmış oluyorsunuz.

Sistem şöyle çalışıyor: Evinize ya da işyerinize alarm sistemi kurulduğunda yalnızca hırsızlık ya da kapı ve pencere açılması durumunda değil su baskını, gaz kaçağı veya sağlık ihbarı durumunda da alarm devreye girerek güvenliği sağlıyor.

İlk adım olarak Pronet Haber Alma Merkezi’ne sinyal gidiyor ve bu sinyal Haber Alma Merkezi’nin yaklaşık 10 saniye içinde size ulaşmasını sağlıyor, üstelik gerekiyorsa emniyet güçleri, itfaiye veya 112 Acil Ambulans Hizmeti ile irtibata kurularak alarmın geldiği yere yönlendiriyor.

Pronet’in farkı nedir?

Pronet, müdahale süresi ile dünyanın en hızlı haber alma merkezine sahip olmasının yanı sıra kesintisiz iletişimi sayesinde herhangi bir sabotaj veya kesinti anında birbirini yedekleyen bağlantılarla risksiz bir koruma sağlıyor.

Pronet Plus sahibi olmanız durumunda ise alarmınızı uzaktan kurmanız ya da kapatmanız, evinizi cep telefonunuzdan kontrol etmeniz, kapı kilidinden, elektrik prizlerinize kadar her şeyi kontrol etmeniz de mümkün oluyor.

Pronet abonesi olmanız halinde satın alma maliyetlerinden kurtulurken, son teknoloji güvenlik sistemi ürünlerinden yararlanma fırsatına da sahip oluyorsunuz. Sisteminizin yenilenme ya da geliştirilme ihtiyacı takip ediliyor ve servis sağlanıyor.

Kablosuz ve estetik alarm panelinin kurulumu hızla gerçekleşirken sınırsız ürün garantisi ile cihazların bakımı ve onarımı markanın güvencesinde oluyor.

Güvenlik sistemleri gün geçtikçe çeşitleniyor

Güvenlik sistemlerinin olmazsa olmaz bir diğer parçası da alarmlar kadar vazgeçilmez olan kameralar.

Kameralar, çocuğu ile bakıcısının ne yaptığından haberdar olmak isteyen ebeveynlerden; evinin, işyerinin güvenliği konusunda risk almak istemeyenlere kadar pek çok kişi tarafından gün geçtikçe daha fazla tercih ediliyor.

Bu amaçla geliştirilmiş Pronet Kameram, karmaşık sistemlerden uzak durmak isteyenler için kurulumu ve kullanımı kolay bir güvenlik kamerası sistemi olarak sıklıkla tercih ediliyor.

Pek çok özelliği ile yaşamınızı kolaylaştıran Pronet bu hizmetiyle de güvenliği bir lüks olmaktan çıkarıyor.

Güvenlik kamerası ile aklınız evinizde ve sevdiklerinizde kalmıyor

Pronet Kameram ile evinizi ve işyerinizi bilgisayar veya telefonunuzdan her an takip edebiliyorsunuz, kamera kablosuz olduğundan kurulumu kolayca yapılıyor, 14 gün kayıt özelliğiyle gerektiğinde geçmişe dönük olarak da takip sağlıyor.

Sürekli olarak kayıt alabilen ya da sadece hareket algıladığında kayda başlayan kamera yeterli ışık olmadığında bile gece görüşü özelliği ile kusursuz kayıt almanızı sağlıyor ve kayıtları saklayabiliyorsunuz.

Herhangi bir hareket algılandığında size anlık bildirim gönderiliyor ve hd güvenlik kameraları ve geniş açılı lensler sayesinde hiçbir detayı kaçırmıyorsunuz üstelik iç ve dış ortamların her ikisine uygun çözümler de mevcut.

Her zaman her yerde güvenlik

Evinizin dışında da güvende olmak isterseniz Pronet Panik Butonu uygulamasını cep telefonunuza ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz.

Uygulamayı kullandığınızda daha önceden belirlediğiniz iki yakınınıza SMS ile konum bilgileriniz gidiyor ve Pronet Alarm Haber Alma Merkezi sizinle iletişim kuruyor hatta gerekirse bulunduğunuz yere yardım gönderiyor. Üstelik bu uygulamadan yararlanmak için Pronet kullanıcısı olmanız gerekmiyor.

Yani güvenlik sistemleri denince artık alarm ve kamera sistemlerinden akıllı kilitlere ve prizlere kadar uzanan bir dünyaya adım atılıyor.

Güvenliğiniz için daha detaylı bilgi almak isterseniz tıklayın.
Yazıyı Beğendiyseniz Bültenimize Abone Olabilirsiniz!