Teletek Yangın İhbar Sistemi ve Hizmet Veren Firmalar

Teletek Yangın İhbar Sistemi ve Hizmet Veren Firmalar


Teletek Yangın İhbar Sistemi ve Hizmet Veren Firmalar

Yangın, hem iş yerlerinde, hem de evlerde yaşanması istenen en kötü durumlardan biridir. Peki, olası bir neden ile ortaya çıkacak olan yangın durumuna siz hazır mısınız? Eğer cevabınız hayır ise Teletek yangın ihbar sistemini kullanarak oluşabilecek olumsuzluklardan anında haberdar olabilirsiniz. Pek çok alanda yangın ihbar sistemi kullanılması zorunlu olur iken yangın başlamadan önce haberdar olmanızı sağlamaktadır. İnsanların anlamayacağı gaz kaçakları, duman oluşması ve kıvılcım gibi durumlarda yangın ihbar sistemi devreye girmekte ve uyarı vermektedir.

Teletek Yangın İhbar Sistemi

Teletek yangın ihbar sistemi sektörün en kaliteli ve en çok tercih edilen ürünü oluyor. Hassaslık ayarlarının istediğiniz seviyede yapıldığı sistem farklı uyarı sistemleri sunuyor. Dedektör ve sensör ile gerçekleştirilen yangın ihbar sistemi oluşabilecek herhangi bir yangın riski anında sizlere ve belirlediğiniz özelliklere göre uyarı vermektedir. Yetkili kişileri yangın riskine karşı anında uyarma özelliği bulunan Teletek yangın ihbar sistemi aynı zamanda yangın riski oluştuğu anda su fiskiyelerini devreye sokar.

Teletek Yangın İhbar Sistemi Hizmeti Veren Firmalar

Türkçe dil desteği bulunan ve dünya standartları kalitesinde üretilen Teletek yangın ihbar sistemi ile ilgili hizmet veren en popüler firmalar aşağıdaki gibidir;

Makrotek

Profesyonel çalışanları ve uzman sistemleri ile Türkiye’nin en çok tercih edilen güvenlik sistemleri firması olan Makrotek, Teletek yangın ihbar sistemini en iyi şekilde sizlere sunuyor. Gerek kurulum, gerekse de işlev konusunda destek sunmakta olan Makrotek aynı zamanda %100 müşteri memnuniyeti ile Türkiye’de tüm illere hizmet veriyor. Makrotek ile iletişime geçmek ve hizmet hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki bağlantıdan siteyi ziyaret edebilirsiniz.

www.makrotek.com.tr

Mavili

Mavili bina sistemleri hemen hemen tüm alanlarda kullanabileceğiniz Teletek yangın ihbar sistemi konusunda profesyonel olarak destek sunmaktadır. Türkiye’de uzun yıllar boyunca hizmet sunmakta olan Mavili ile iletişime geçmek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

www.mavili.com.tr

Pronet

Uzman personelleri ile Türkiye’ye hizmet sunan Pronet, Teletek yangın ihbar sistemi konusunda da sizlerin yanında oluyor. Pronet ile iletişime geçmek ve detaylı bilgi almak için aşağıdaki bağlantıdan siteyi ziyaret edebilirsiniz.

www.pronet.com.tr
Yazıyı Beğendiyseniz Bültenimize Abone Olabilirsiniz!