Sony NWZ-B172B 2GB Usb Mp3 Çalar Tanıtımı

Sony NWZ-B172B 2GB Usb Mp3 Çalar Tanıtımı


Günlük hayatımızın vazgeçilmezi haline gelen mp3 çalarlar gün geçtikçe yeni özellikler ile karşımıza çıkıyor. Boş anlarımızda vakit geçirmek ya da müzik dinlemek istediğimizde mp3 çalarların bizdeki önemi ön plana çıkıyor.

Sony’nin üretmiş olduğu WZ-B172B 2GB Usb Mp3 Çalar modeli günlük hayatta ihtiyaçlarımızı karşılayabilecek özelliklere sahip olarak geliyor.Mp3 çaların teknik özellikleri arasında 2 Gb dahili bellek özelliği bulunuyor. Bu saklama kapasitesi ortalama 128 kbps 400 mp3 barındırma imkanı sağlıyor. Yüklenen müzikler klasör, sanatçı, albüm, tür, yayın yılı gibi özelliklere sınıflandırılabiliyor. 3 satır led ekranı ile dinlemekte olduğunuz şarkıyı görebilmenize imkan sağlayan cihaz bass güçlendirme özelliğine sahip bulunuyor.

70 dakikada tam şarj kapasitesine ulaşan mp3 çalar bu şarj ile kesintisiz 18 saat çalışabiliyor. 88,8 x 22,5 x 15 mm ölçüleri ile taşınmayı kolay hale getiren cihaz usb ara birimi ile bilgisayara bağlanılabiliyor. Sony NWZ-B172B 2GB Usb Mp3 çaları ayrıca taşınabilir harici bellek olarak kullanabilme imkanı bulunan cihaz siyah, mavi, kırmızı, pembe renk seçenekleri ile satışa sunulmaktadır.
Yazıyı Beğendiyseniz Bültenimize Abone Olabilirsiniz!


YORUM BIRAKIN