Skyrama Online Havaalanı Yöneticiliği Simülasyonu

Skyrama Online Havaalanı Yöneticiliği Simülasyonu


Online oyun üreticilerinden Bigpoint, Farmerama’ dan sonra Skyrama adlı diğer bir simülasyon oyun ile karşımıza çıkıyor. Skyrama oyununun temel mantığı kendi havaalanınıza kurup işletmeniz.

Oyunda havaalanımızı binalar, yollar, dekorasyonlar ile genişletip bize verdiği çeşitli görevleri yerine getirerek oyuna devam ediyoruz. Oyunda uçak satın alıp kullanabileceğimiz gibi diğer oyunculara ait uçaklar izin verdiğimizde bizim havaalanımıza inip yakıt ihtiyaçlarını giderebilir bizde bunu bir çeşit gelire dönüştürebiliriz.

Oyundaki binalar arttıkça havaalanımız o kadar yolcu toplama imkanına sahip olacağız. Kendi uçaklarımız kullanmak için yeni uçuş bölümüzden kaldırmak istediğimiz uçağı sonrada göndermek istediğimiz ülkeyi seçiyoruz. Karşımıza seçtiğimiz ülkedeki oyunculara ait havaalanlarından birini seçtiğimizde uçuşumuz başlıyor. Kullandığınız uçak tiğine göre uçuş belirli sürelerde gerçekleşiyor.Uçuştan dönen uçağımız havvalanımıza indiğinde bagaj boşaltma ve yakıt işlemlerinden sonra hangarımıza çekiliyor ve yeni uçuş için hazır bir çekilde bekliyor. Oyunda kargo, yolcu uçakları ve helikopterler olmak üzere toplam 24 araç bulunabiliyor. Bunları satın almadan önce bulunduğumuz aşamayı, ücretini, uçuş süresini ve yolcu kapasitesini göz önünde bulundurmamız gerekiyor.

Oyunun tercih edilmesine en büyük etkenlerden biri olacak Türkçe dil özelliği ile http://skyrama.bigpoint.com/
Yazıyı Beğendiyseniz Bültenimize Abone Olabilirsiniz!


YORUM BIRAKIN