Samsung Tek Kumanda Özelliği Nedir?

Samsung Tek Kumanda Özelliği Nedir?


Evde kullanılan teknolojik ürünlerle beraber artan kumanda sayısını azaltmak isteyen Samsung tek kumanda özelliğini devreye sokmuştur. TV için, uydu için, DVD için ya da oyun konsolunuz için bir sürü farklı kumanda kullananlar bu ürüne bayılacak. Bu kumanda ile tüm bu cihazları aynı anda kumanda etmek mümkündür. Samsung, SUHD TV’lerde tek kumanda sistemi kullanılıyor. Bu kumandayı kullanarak Samsung SUHD TV’deki tüm özellikleri kumanda edebilirsiniz. Ayrıca TV’nize bağlı olan diğer cihazları da bu kumanda ile kullanabilirsiniz.

[su_list icon=”icon: chevron-circle-right” icon_color=”#be2c1b”]

[/su_list]

TV, uydu alıcısı, oyun konsolu, DVD ve Blu Ray oynatıcısı gibi tüm cihazlar Samsung SUHD TV kumandası ile kullanılabiliyor. Böylece ortalıkta bulunan 3-5 kumandadan kurtulabilirsiniz. Sürekli kaybolan kumandaları aramazsınız.

Samsung tek kumanda neler Sunuyor?

Bir sürü farklı kumanda ile gezinmek yerine her şeyi tek yerden görebilirsiniz. Bütün içerikleri açarak bakmak yerine küçük resimlere bakarak hızlıca ilerleyebilirsiniz. Otomatik algılama özelliği sayesinde bağlı olan cihazları tanır ve hemen giriş yapabilirsiniz. Cihazların hangisinin ne olduğunu karıştırmadan kolay kullanım sunar.

En sevilen özelliğinin mobil uyumlu olması olduğu söylenebilir. Cep telefonunuzu da uzaktan kumanda gibi kullanabilirsiniz. Böylece kumandayı kaybettiğinizde aramakla zaman kaybetmeyeceksiniz. Hemen telefonunuzla cihazları komuta ederek izlemeye devam edebilirsiniz.

Samsung tek kumanda kullanımı ile TV’ye bağlı olan tüm cihazları açıp kapatmak, ses ayarını değiştirmek, modunu değiştirmek gibi pek çok özelliği bu kumanda ile sağlayabilirsiniz.

Bir teknoloji devi olan Samsung, tüketicinin ihtiyaçlarını gözeterek yenilikler yapmaya devam ediyor. Evinde teknolojiyi aktif olarak kullanan kişiler için mucize gibi bir kumanda ile pek çok hizmeti beraber sunuyor. Yaptığınız yerden TV izleme keyfiniz kumanda aramakla bozulmayacak. Tek kumanda ile tüm özellikleri aktif edebileceksiniz. Kumandayı bulamazsanız da mobil cihazınız imdada yetişecektir.

Ürün hakkında detaylı bilgiye https://www.samsung.com/tr/qled/smart/ adresinden ulaşabilirsiniz.
Yazıyı Beğendiyseniz Bültenimize Abone Olabilirsiniz!