Samsung Galaxy Ace S5830i Tanıtımı

Samsung Galaxy Ace S5830i Tanıtımı


Akıllı telefonların yaygınlaşmaya başlaması ile bu alanda önemli atılımlar yapan Samsung firması Galaxy Ace S5830i modeli ile akıllı telefonlar arasındaki pazar payına giriş yapıyor.

3.5″ ekran genişliğine sahip olan Samsung Galaxy Ace S5830i, internet bağlantısı için 3G ve wi-fi özelliklerine sahip olarak geliyor. Android işletim sistemi yüklü olarak gelen telefona Android Store’dan indirebileceğiniz uygulama ve oyunlarla istediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz.

Dahili olarak gps ve bluetooth bulunduran cihaz multimedya özellikleri ile dikkat çekiyor. Radyo, mp3 çalma, oyun ve 3G mobil tv özellikleri ile telefonunuz bir multimedya cihazı haline geliyor. Cihazın teknik özellikleri arasında dokunmatik TFT ekran 320 x 480 çözünürlüğe sahip olmaktadır. 113 gr. ağırlığında olan telefon ajanda, alarm, titreşim, hesap makinesi, java desteği, handsfree, resimli telefon defteri, ses kayıt, sesli arama, kronometre gibi özellikler bulunduruyor.640 saat bekleme süresi, 11 saat konuşma süresi sunan Samsung Galaxy Ace S5830i 158 Mb dahili hafıza ile birlikte gelmekte olup micro sd girişi ile bu hafıza mikraının arttırılabilmesi mümkün.

Dahili olarak gelen 5 mp kamera ile sesli video kaydı yapabilir ya da foroğraf çekebilirsiniz. 5x dijital zoom özelliği bulunan cihaz entegre flaş desteğini de kullanıcılarına sunuyor.
Yazıyı Beğendiyseniz Bültenimize Abone Olabilirsiniz!


YORUM BIRAKIN