Polypad Mini 5 Android Tablet PC

Polypad Mini 5 Android Tablet PC


Tablet bilgisayarların fiyatlarının düşmesi ve kullanışlı olması açısından gelişen teknolojiler arasında yerini almaya başladı. Uygun fiyatlı olarak satışa sunulan tabletlerden biri de Polypad Mini 5 Android Tablet PC. Bu tablet bilgisayarın özelliklerini inceleyecek olursak;

Android 2.2 Froyo işletim sistemini kullanan cihaz 600 Mhz’lik bir işlemciye sahip olarak geliyor. 256 Mb ram barındıran tablet bilgisayar 16 gb’a kadar arttırılabilir 2 gb’lık hafızaya sahip. 125 gram ağırlıkta olan Polypad Mini 5 Android Tablet PC, 115×75 mm ölçülerinde olup 4.3″ ekran boyutu bulunmaktadır.

Polypad Mini 5 Android Tablet PC, kullanıcılarına wi-fi sayesinde internet hizmeti, e-mail hesap yönetimi, dijital fotoğraf ve video albümü, mp3 ve mp4 oynatıcı gibi özelliklerle tam bir multimedya canavarı olma özelliği gösteriyor. Android marketten indirebileceğiniz uygulama ve oyunlar ile tablet bilgisayarınızı kişiselleştirebilme imkanına sahipsiniz.Polypad Mini 5 Android Tablet PC ile kitap okuyabilir Google Browser uygulaması ile internete girebilirsiniz. bu özelliklerin yanısıra sosyal medya kullanıcıları için Facebook, Twitter, Friendfeed uygulamaları ile anlık mesajlaşma programı Msn Messenger dahili olarak cihazla birlikte geliyor. Ofis işlerinize yardımcı olarak ofis uygulamaları da cihazın içerisinde yüklü olarak bulunuyor.

10 saat müzik, 8 saat web ve 5 saat normal kullanım pil ömrüne sahip olan cihaz 150-300 TL arasında satış fiyatı ile kullanılara satılıyor.
Yazıyı Beğendiyseniz Bültenimize Abone Olabilirsiniz!


Comments
  1. sakpas

    Güzel site

YORUM BIRAKIN