Philips GoGear RaGa SA3RGA02K/97r Mp3 Player

Philips GoGear RaGa SA3RGA02K/97r Mp3 Player


Philips’in üretmiş olduğu GoGear serisi mp3 çalarlar kullanıcılara büyük bir müzik ziyafeti sunuyor. Bu yazıda RaGa SA3RGA02K/97 modelini tanıtacağımız cihaz Philips’in üretmiş olduğu mp3 çalarlar arasında fiyat/performans olarak en uygun olduğu düşünülüyor.

Philips GoGear RaGa SA3RGA02K/97r, 2 Gb bllek kapasitesine sahip olup 450 adet mp3 müzik saklama kapasitesine sahip. 128×64 çözünürlüklü led ekranı ile müzik dinleme tercihlerinizi kolaylıkla ayarlayabilirsiniz. Özelleştirilebilir ekolayzırı aracılığı ile müziklerinizi funk, hip hop, jazz, rock, tekno, klasik tarzında fullsound ile dinleyebilirsiniz.

Mp3, waw, wma, flac, ape türlerini destekleyen cihaz id3 etiketleme şarkı adı, sanatçı ve albüm bilgilerini görüntüleyebilirsiniz. Dahili olarak bulunan FM radyosu ile 20 kanalı hafızada tutabilirsiniz. Cihazda bulunan bir diğer özellik olarak FM radyo kanallarınından ses kaydı gerçekleştirmenize imkan tanıyor.3,5 mm kulaklık girişi bulanan mp3 player usb 2.0 arabirimini kullanıyor. Cihazın diğer özellikleri arasında tuş kilidi, pil şarj göstergesi, kişiye özel ses düzeyi, şarj et ve oynat, yükseltilebilir bellenim gibi özellikler bulunuyor.

Philips Songbird yazılımına sahip olan cihaz usb üzerinden hızlı şarj imkanı ile 5 dakikalık bir şarj ile 90 dakikalık kesintisiz müzik dinleme fırsatı sunuyor.
Yazıyı Beğendiyseniz Bültenimize Abone Olabilirsiniz!


YORUM BIRAKIN