Online Kitap Alabileceğiniz Siteler

Online Kitap Alabileceğiniz Siteler


İnternet kullanımının yaygınlaşmasına ve sitelerin çeşitli kampanya ve fırsatlar tanımasından dolayı internet üzerinden alışveriş yapmak cazip hale geldi. Her türlü gereksiniminizi internet üzerinden online olarak satın alabileceğinizin yanı sıra bu yazıda online olarak kitap siparişi verebileceğiniz siteleri tanıtacağız.

idefix.com : İnternet üzerinden online olarak kitap siparişi verebileceğiniz diğer bir site idefix.com . Site içerisinde kullanışlı bir arama motoruna sahip olan idefix bazı kitapları e-kitap olarak satışa sunmasıyla diğer siteler arasında ön plana çıkıyor. Kitap haricinde dvd, video, müzik albümlerini bulabileceğiniz sitede alışveriş yapmak için üye olmanız gerekiyor. Kredi kartına peşin/taksit ödeme seçeneğinin yanında havale ödeme seçeneği sunuyor. (Birçok alışveriş sitesinin aksine kitapları stokta bulundurması açısından tedarik süresi uzun olmuyor, bu nedenle tavsiye ediyoruz.)kitapyurdu.com : Kitapla buluşmanın en kolay yolu sloganı ile kullanıcılarına kitap tedarik eden site internet kitapçılığında 12. yılında bulunuyor. Aradığınız kitaba kolayca ulaşabilmenizi sağlayan arama hizmetinin yanı sıra kategorilerden de aradığınız kitaba ulaşabilmeniz mümkün. Sitede alışveeriş yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. kitapyurdu.com üzerinden gerçekleştireceğiniz siparişlerde puan toplarsınız. Bu puanlar ile katalog üzerinden ücretsiz olarak kitap alabilirsiniz. Kargo ödeyen kitaplar sayesinde siparişlerinize kargo ücreti ödemeyebilirsiniz. Kredi kartına peşin/taksitli alışveriş imkanı sunmasının yanında paypal, havale, eft ve posta çeki ile alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

netkitap.com : Genişletilmiş kategoriler altında kullanıcılarına aradıkları kitabı bulmada yardımcı olan netkitap, üzerinden siparişlerinizi telefon aracılığı ile verebilirsiniz. Yeni çıkanlar ve çok satanlar başlıkları altında popüler kitaplara ulaşabilirsiniz. Kitap alışverişini gerçekleştirebilmek için siteye üye olmanız gerekmektedir. Netkitap ödeme seçenekleri arasında kredi kartı peşin/taksit, havale, eft ve kapıda ödeme bulunuyor.
Yazıyı Beğendiyseniz Bültenimize Abone Olabilirsiniz!


YORUM BIRAKIN