OnePlus 7 Pro 48 MP Kamerasıyla Görücüye Çıktı

OnePlus 7 Pro 48 MP Kamerasıyla Görücüye Çıktı


Çin’in en iddialı telefon markalarından OnePlus, yeni modelinin sunumunu gerçekleştirdi. Henüz Türkiye’de satışa sunulmayan OnePlus 7 Pro, önceki sürüm olan OnePlus 7’nin geliştirilmiş versiyonu olarak dikkat çekiyor. Ayrıca bu yılın Çin menşeli en iddialı akıllı telefonu olduğunu iddia etmekte yanlış olmaz.

[su_list icon=”icon: chevron-circle-right” icon_color=”#be2c1b”]

[/su_list]

OnePlus 7 ile karşılaştırıldığında 24 gram daha ağır olan yeni ürünün ekran boyutu da 0.25 inç daha geniş. 6.67 inçlik ekran, gövdede daha fazla yer kaplıyor. 48 MP kamera çözünürlüğüyle sosyal medyada paylaşmaya değer kareler vaad eden modelin video kayıt çözünürlüğü ise 2169p (Ultra HD) 4K. Batarya ömrü hem önceki sürümden, hem de piyasadaki birçok telefondan daha uzun. Çizilmeye dirençli cam camında Corning Gorilla Glass 5 kullanılmış ve hızlı şarj edilebilme özelliği bu telefonda da uygulanmış.

HDR, hızlı odaklama, panorama, portre, RAW (ham) kayıt ve zamanlayıcı gibi günümüzün beklenen hemen her özelliği kamerada var. Telefonda üç kamera var: Arkadaki kameralardan birisi 16, diğeriyse 8 MP çözünürlükte. 17 ayrı ses formatı ve 10 ayrı video formatıyla muadillerinden bir adım önde olan OnePlus 7 Pro, henüz Türkiye’de piyasaya sürülmeyen OnePlus 7 ile birlikte oldukça rağbet göreceğe benziyor.

Yurtdışından almak isteyenlerin 5000 TL’yi gözden çıkarması gerekiyor. Diğer yandan Türkiye’de ne zaman satışa çıkacağına ilişkin firmadan henüz bir açıklama da yapılmadı.

Oneplus 7 Pro ile ilgili detaylı bilgiye üreticisinin resmi sitesi https://www.oneplus.com/7pro#/ adresinden ulaşabilirsiniz.
Yazıyı Beğendiyseniz Bültenimize Abone Olabilirsiniz!