Okulistik Eğitim Setleri İle İlgili Bilgiyi Buradan Alabilirsiniz

Okulistik Eğitim Setleri İle İlgili Bilgiyi Buradan Alabilirsiniz


İlkokuldan itibaren çocuklar büyük bir sorumluluk altına girerler ve pek çok dersi öğrenmekle baş başa bırakılırlar. Hayatları boyunca karşılarına çıkacak bu derslerin bazıları çok kolay olabiliri bazıları da çocuklarınıza çok zor gelebilir. Özellikle çocukların devamsızlık yaptıkları dönemlerde kaçırdıkları dersler, tüm sene boyunca geri kalmalarını sağlayabilir. Çünkü hem ilkokul hem de ortaokul dönemindeki tüm dersler birbirinin devamı olan konularla işlenir. Bu nedenle kaçırılan derslerin öğrenilmesi çok önemlidir. Ayrıca iyi bir liseye gidebilmeleri için yapılan ortak sınavlarda başarılı olabilmeleri için de derslerin çok iyi öğrenilmiş olması gerekir. Buradan yola çıkarak aileler çocukları için çeşitli ek kaynaklar alarak ya da özel ders almalarını sağlayarak, onların okul hayatlarına katkı sağlamak isterler. Burada önemli olan nokta onların anlayabileceği ve kolay öğrenebileceği kaynakların seçilmesidir. Okulistik, bu konuda sizlere yardımcı olmaktadır. Okulistik, online eğitim programı olarak adlandırılabilir.

Okulistik özellikleri nelerdir;

  • Okulistik ilkokul ve ortaokul zamanında, okulda görülen tüm dersler eğitim videolarının yer aldığı online eğitim setidir. Bu eğitim setinde okullarda görülen tüm dersler yer alır. Buradan videolu konu anlatımları, çeşitli etkinlikler, çalışma kâğıtları, sorular ve çözümleri, konu testleri, elektronik kitaplar ve online deneme sınavları ile ilgili destek alabilirsiniz.
  • Bu videolardaki eğitimlerle Milli eğitim Bakanlığı müfredatı tam uyumludur. Okulda görülen tüm dersler eksiksiz olarak yer alır. Bu sayede çocuklarınız istediği dersi tekrar tekrar alabilir ve konu konu öğrenebilir.
  • Bu videolarda yer alan öğretmenler, dersleri en iyi şekilde anlatabilen hocalardan seçilmiştir. Bu hocalar, çocuklarınızın çok daha iyi anlayabileceği şekilde dersleri anlatır.
  • Videoların sonunda bulunan sınavlar ve denemeler, çocukların öğrendiklerini pekiştirmesine de yardımcı olur.
  • Bu videolar ile çocuklarınız, okul zamanında girdikleri sınavları çok daha iyi şekilde atlatabilir. Çünkü okulistik ile yapılan sınavlar sınıf, ilçe, il, okul ve Türkiye geneli bazında değerlendirilir. Çocuklar bu sınavlar ile hem kendi bilgilerini ölçer hem de sınav kaygısını az da olsa atlatmış olurlar.
  • Buradan öğrenecekleri bilgiler, veliler tarafından da ücretsiz olarak takip edilebilir. Sistem sayesinde çocuklarınızın sınavlarda neler yaptığını, etkinlikleri nasıl yapabildiğini ve hangi dersleri aldığını takip edebilirsiniz.Yazıyı Beğendiyseniz Bültenimize Abone Olabilirsiniz!