Motorola ATRIX Tanıtımı

Motorola ATRIX Tanıtımı


Motorola, yeni ürettiği akıllı telefon ATRIX modeli ile kullanıcılarına zengin bir multimedya ve kullanım kolaylığı sunuyor. Andoid işletim sistemini kullanan cihaz sayesinde market üzerinden indirebileceğiniz uygulamalar sayesinde telefonunuzu istediğiniz şekilde kişiselleştirebilirsiniz.

Motorola ATRIX, 16 GB depolama kapasitesi sayesinde geniş bir saklama alanı sağlıyor. 4 inç’lik geniş ekranı cihazı diğer birçok akıllı telefondan ayırıyor. 3G sayesinde 14.4 Mbps bağlantı hızı sağlamasının yanında Wi-fi teknoloji sayesinde kesintisiz internet deneyimi yaşayabilirsiniz.

Android 2.2 sürümünü kullanan cihaz 1 Ghz çift çekirdekli bir işlemciye sahip bulunuyor. 5 megapiksel kamerası sayesinde HD videolar çekebilir bu videoları HDMI aracılığı ile televizyonunuza aktarabilirsiniz. Cihaz ile dahili olarak gelen Firefox internet tarayıcı ve Adobe Flash Player desteği sayesinde internette sörf yapabilir ve online olarak video izleyebilirsiniz.

135 gr. ağırlığa sahip olan Motorola ATRIX, 117.8 x 63.5 x 11 mm ölçülerine sahip bulunuyor. 1940 mAh Li-on pili sayesinde 400 saat bekleme süresi ve 8 saat konuşma süresi sunuyor.
Yazıyı Beğendiyseniz Bültenimize Abone Olabilirsiniz!


YORUM BIRAKIN