MightyText SMS Text Messaging PC/Tablet Kurulumu

MightyText SMS Text Messaging PC/Tablet Kurulumu


Android işletim sisteminin yaygınlaşması ile beraberinde açık kaynak kodlu olması nedeniyle geliştiriciler tarafından birçok faydalı uygulama üretilmesine neden oldu. Bu uygulamalar bize pratik çözümler sunmasının yanında günlük hayatta da yardımcı olmaktadır. Bu doğrultuda üretilmiş MightyText SMS Text Messaging PC/Tablet cep telefonumuzla senkronizasyon halinde bulunup web üzerinden sms gönderip online olarak aldığımız mesajları okumamızı sağlıyor.

Uygulamayı kullanabilmek için öncelikle https://play.google.com/store/apps/details?id=com.texty.sms adresinden uygulamayı indirip telefonumuza kuruyoruz. Kurulum işlemi bittikten sonra telefonumuzdan uygulamayı açıyoruz. Karşımıza gelen ekrandan “Complete Setup” diyerek kurulum işlemimizin ilk aşamasını tamamlıyoruz.

İkinci aşamamızda ise web üzerinden smsleri okuyup gönderebilmemiz için online aktivasyon yapmalıyız. Bunun için Google Accounts sahibi olmamız gerekiyor. Google hesabımız varsa https://mightytext.net/app adresine girerek web üzerinden kaydımızı tamamlıyoruz.

Senkronizasyon kurulumumuz tamamlandı. Bundan sonra telefonumuzda veri bağlantısı bulunduğu zaman kısa mesajları web üzerinden gönderip gelen kısa mesajları okuyabileceğiz.

Uygulama ile birlikte kullandığımız tarayıcılara uygun eklentiler de bulunmaktadır. Tarayıcımıza eklentiyi kurduğumuzda telefonumuza mesaj geldiğinde tarayıcımızda bir bildirim belirecektir. Eklenti geliştirilmiş tarayıcılar ve eklenti adresleri;

Google Chrome : https://chrome.google.com/webstore/detail/dkfhfaphfkopdgpbfkebjfcblcafcmpi

Mozilla Firefox : http://goo.gl/VaYrs

Mozilla Firefox Mac : http://goo.gl/F5DrI
Yazıyı Beğendiyseniz Bültenimize Abone Olabilirsiniz!


YORUM BIRAKIN