Microsoft’tan Bedava Hosting Ve Domain

Microsoft’tan Bedava Hosting Ve Domain


İnternetin önde gelen firmalarından Microsoft son projesi ile küçük ve orta büyüklükteki işletmeler öncelikli olmak üzere ücretsiz alan (hosting) ve alanadı (domain) tahsis ediyor.

Microsoft’tan beklenmeyen bu bedaca hizmet Microsoft Office Live Small Business adı altında kullanıcılara sunuldu. Bu hizmet kapsamında küçük ve orta ölçekli işletmelere ücretsiz internet alanı (hosting), alan adı, iş e-posta hesabı, düşük bütçeli e-ticaret paketi, e-posta ve arama motoru pazarlama araçları, proje, doküman ve rehber yönetimi için özel araçlardan oluşan zengin bir paket sunuyor.

Bu hizmetle birlikte kullanıcılara Store Manager isimli dükkan yönetim aracıda sunuluyor. Bu araç ile ürünlerinizi ve sanal mağazanızı yönetebileceğiniz gibi internetteki popüler sanal mağazalarda (EBay) yerinizi almanıza olanak tanıyor.

Ücretsiz domain ve iş e-mail hesabı bir yıl süre ile ücretsiz olarak temin ediliyor. Bu süre sonunda yıllık 14.95$ ücret ödeyerek hizmeti kaldığınız yerden kullanmaya devam edebiliyorsunuz. Ücretsiz domain ve hosting sahibi olmak için aşağıdaki linkten kayıt olmanız yeterli.

Microsoft Office Live Small Business
Yazıyı Beğendiyseniz Bültenimize Abone Olabilirsiniz!


YORUM BIRAKIN