İşyeri İçin Elektrik Aboneliği Nasıl Açtırılır?

İşyeri İçin Elektrik Aboneliği Nasıl Açtırılır?


Çeşitli nedenlere bağlı olarak işyeri değişikliği yapmanız gerektiğinde öncelikle elektrik aboneliği işlemlerini tamamlamanız gerekir.  Taşınacağınız işyerinde elektriğin bulunması işyerinin kullanıma hazır hale gelmesi bakımından çok büyük bir önem taşıyor. Özellikle basit tadilat çalışmalarının yapılması gerektiğinde elektrik enerjisinin önemi çok daha net bir şekilde ortaya çıkabiliyor. Dolayısıyla  elektrik aboneliği işlemlerinin olası en kısa süre içerisinde tamamlanması işyeri değişikliği yapmak isteyenlerin ortak talebi haline geliyor.

Bu noktada iş yeri abonelik açtırma işlemleri nasıl yapılır ya da hangi belgeler gerekli gibi soruların yanıtını merak edebilirsiniz.  Elektrik  aboneliği işlemlerinin en kısa sürede nasıl tamamlanabileceği konusunda size bilgi aktaracağız ancak öncesinde hangi belgeleri hazırlamanız gerektiği konusuna değinelim.

Elektrik Aboneliği İçin İstenen Belgeler 

  • Eski işyerinize ait tesisat ya da sayaç numarası 
  • Yeni işyerinize ait tesisat ya da sayaç numarası 
  • DASK poliçe numarası 
  • Tapu belgesi ya da kira kontratı
  • Kimlik belgesi
  • Güvence bedeli 

Bu belgeleri  hazırlamanız ve güvence bedelini yanınızda nakit olarak bulundurmanız abonelik işlemleriniz için tüm hazırlıkları tamamlamanızı sağlar. Ardından Enerjisa internet sitesine tıklayın ve online olarak randevu talebinde bulunun. Size en yakın Enerjisa müşteri hizmetleri merkezi üzerinden abonelik işlemlerinizi sıra beklemeden gerçekleştirebilirsiniz. Online olarak randevunuzu istediğiniz bir tarih ya da saat dilimi için alabilirsiniz. Böylelikle size uygun olan bir zaman dilimi içerisinde işlemlerinizin tamamlanması sağlanıyor.

Randevu aldığınızda randevu bilgileriniz cep telefonuna mesaj olarak ya da e-posta olarak tarafınıza iletiliyor. Bu sayede randevunuzu unutma riski de ortadan kalkmış oluyor. Size en yakın Enerjisa müşteri hizmetleri merkezinin hangisi olduğunu yine bu site üzerinden kolaylıkla bulabilirsiniz. Böylelikle yoğun trafik içerisinde uzun süre yolculuk yapmanıza gerek kalmadan abonelik işlemlerinizin gerçekleştirileceği şubeye ulaşmış olursunuz.

Artık işyerinizi taşıdığınız zamanlarda abonelik işlemlerini dert etmenize hiç gerek kalmadı. Sabahın erken saatlerinde sıraya girerek saatlerce zaman kaybetmenize ve sırada beklemenize de gerek yok.  Çok sayıda kişi tercihini bu yöntemden yana yapıyor ve böylelikle  zaman kaybetmeden, yorulmadan, günlerce beklemeden abonelik işlemlerinin pratik bir şekilde tamamlanmasını sağlıyor. 
Yazıyı Beğendiyseniz Bültenimize Abone Olabilirsiniz!


YORUM BIRAKIN