Instagram Fotoğraf İndirme Yöntemleri

Instagram Fotoğraf İndirme Yöntemleri


Dünyanın en popüler sosyal platformlarından olan Instagram fotoğraf indirme özelliğine sahip olmasa da fotoğraf indirebilirsiniz.

[su_list icon=”icon: chevron-circle-right” icon_color=”#be2c1b”]

[/su_list]

Nasıl Yapılır?

Instagram’da gezinirken beğendiğiniz fotoğrafları ya da sevdiğiniz kişilerin paylaşımlarını indirmek isteyebilirsiniz. Ancak maalesef Instagram’da fotoğraf indirmek mümkün değildir. Uygulama tarafından böyle bir imkan sunulmamış olsa da anlatacağımız yöntemlerle indirme yapabilirsiniz.

Kullandığınız cihaza göre indirme şekilleri fark edecektir. Sizin için 3 farklı indirme yöntemini anlatacağız. Cihazınız bunlardan farklı ise Instagram fotoğraf indirme yöntemleri de değişecektir.

Web’te İndirme

Instagram’ın masaüstü sürümünü kullanmak mümkündür. masaüstü sürümünde geniş ekranda uygulamayı kullanmak daha keyiflidir. Bu şekilde indirme yapmak da mümkündür. Web ile Instagram’dan indirme yapmak isteyenler Instagram’dan kaydetmek istedikleri gönderiyi açıp, ilgili URL’yi kopyalayın. Kopyaladığınız URL’yi downloadgram.com adresine giderek kopyalayın. Sonra alttaki indir butonuna tıklayın. Böylece istediğiniz fotoğrafları indirebilirsiniz.

İphone ile İndirme

iPhone cihazlarda IOs işletim sistemi kullanılır. Bu cihazlar genellikle kendine münhasırdır. İndirme yapmak, bağlantı kurmak gibi işlerde farklı yöntemler uygulanır. iPhone cihazınızdan Instagram kullanıyorsanız indirme yapmak için uygulama indirmeniz gerekir. App Store üzerinden Video & Photo downloader for Instagram uygulamasını indirebilirsiniz. Uygulama içindeki Instagram ikonuna tıklayarak indirmek istediğiniz içeriğin URL’sini kopyalayın. History bölümünden indirmeyi kontrol edebilirsiniz.

Android ile İndirme

Cihazı Android olan kullanıcılar ise Instasave uygulamasını indirmelidir. Uygulamayı açınca karşınıza çıkan Instagram anahtarını açın ve indirmek istediğiniz içeriğin URL’sini kopyalayın. Bu şekilde indirme yapabilirsiniz.

Instagram fotoğraf nasıl indirilir sorusunu sizler için yanıtlayama çalıştık. Bu şekillerde indirme yaparak beğendiğiniz içerikleri alabilirsiniz. Sevdiğiniz kişilerin fotoğraflarını uzun süre saklayabilirsiniz. Daha sonra yeniden bulmak istediğiniz fotoğrafları kayıt altına almış olursunuz. Instagram’ın fotoğraf indirme özelliği gelene kadar bu yöntemleri kullanabilirsiniz.
Yazıyı Beğendiyseniz Bültenimize Abone Olabilirsiniz!