Instagram Android Uygulaması

Instagram Android Uygulaması


Android sistemlerin ve sosyal medyanın yaygınlaşmasıyla paralel olarak Instagram, Android uygulaması kullanıcıların hizmetine sunuldu. Instagram aracılığı ile çektiğiniz fotoğrafları siteye yükleyebilir, efektler vererek paylaşabilirsiniz.

Instagram uygulaması ios sistemler için (Ipad,Iphone) için kullanılabilirlen artık Android sistemler için de kullanılabilecek. Uygulamanın Google Play Store’de yer almasından kısa bir süre sonra en çok indirilen uygulamalar arasında yer almayı başardı.

Uygulamayı kullanabilmeniz için Instagram hesabınızın olması ve giriş yapmanız gerekmektedir. Giriş yaptıktan sonra izin verdiğiniz takdirde Facebook ve Twitter gibi sosyal alanlardaki arkadaşlarınızı listeleme ve onlarla paylaşımda bulunanbilme ve takip edebilme fırsatına sahip olabiliyorsunuz.Basit bir arayüze sahip olan uygulama en çok listesinde yer aldığı üzere aynı isimle çıkmış birçok korsan benzeri bulunmaktadır. Bu yazılımlar cihazınıza kalıcı zararlar verebileceği gibi kişisel bilgilerinizin güvenliğini de riske atmaktadır.

Facebook’un Instagram’ı almasından sonra daha da popüler hale gelen Instagram uygulamasının Android sistemler için üretilmiş resmi uygulamasını https://play.google.com/store/apps/details?id=com.instagram.android adresinden indirebilirsiniz.
Yazıyı Beğendiyseniz Bültenimize Abone Olabilirsiniz!


YORUM BIRAKIN