Hepsiburada Entegrasyonu ile Satış

Hepsiburada Entegrasyonu ile Satış


Hepsiburada Entegrasyonu ile Satış

E-ticaret sitenizi daha geniş bir kitleye ulaştırmak istediğinizde yapacağınız en doğru hareketlerden biri Hepsiburada pazar yeri entegrasyonu olacaktır. Gün içerisindeki işlem hacminin yüksek olması sebebiyle Hepsiburada sitenizin trafiğinin artmasında, ürünlerinizin daha fazla kişiye ulaşmasında ve marka bilinirliğinizin artmasında doğrudan etkili olacaktır. Bu gibi avantajları elde edebilmek adına entegrasyon işlemlerini doğru ve eksiksiz şekilde yapmanız gerekecektir.

hepsiburada entegrasyon

Profesyonel şekilde yapacağınız Hepsiburada entegrasyonu size merkezi stok yönetimi ve otomatik ürün güncellemeleri gibi fırsatlar sunacaktır. Bunun yanı sıra daha düşük maliyet ve çabayla ürünlerinizi tercih edilebilir hale getirebilirsiniz.

Günümüzde e-ticaret satışları üzerinde olumlu etkiye sahip olan entegrasyon işlemleri sipariş ve satış ile ilgili tüm işlemleri tek bir panel üzerinden yapabilmenizi sağlar. Bu amaçla Hepsiburada platformunu kullandığınızda ekstra avantajlar da elde edebilirsiniz.

hepsiburada entegrasyon

Hepsiburada Entegrasyonu Özellikleri

Hepsiburada pazar yeri komisyon oranlarını ve diğer özelliklerini bilmeniz yararlı olacaktır. Yapacağınız bu entegrasyon ile sipariş ve satış yönetimi, ürün senkronizasyonu, e-fatura entegrasyonu, otomatik olarak fatura şablonu oluşturma, satış analizi, otomatik kargo şablonu oluşturma, il ve ilçe sınırlamasına göre müşteri satış analizi yapma, gün ve saate göre satış, ürün maliyeti hesaplama gibi özelliklere sahip olabilirsiniz. Bunların yanı sıra ürün karlılığınızı hesaplayabilir ve ürünleriniz ile ilgili gelen soruları yanıtlayabilirsiniz.

Pazar yeri Hepsiburada entegrasyonu ücretsiz, hızlı, minimum maliyetli, kolay kullanılabilir olmasıyla ilgi görmektedir. Aynı zamanda bu entegrasyon sizin yerinize reklamınızı yapacak ve sizi büyük bir kitle ile bir araya getirecektir. Hepsiburada platformunun işlem hacminin yüksek olduğunu düşündüğünüzde elde edeceğiniz getiri fazla olacaktır.

hepsiburada entegrasyon

Hepsiburada Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

Hepsiburadada ürün satma amacınız varsa siteniz ile platform arasında entegrasyon yapmanız gerekecektir. 14 milyondan fazla ürün çeşidi ile 30’dan fazla kategoriye sahip olan site sayesinde sınırsız trafik imkanına sahip olabilirsiniz. Bunu başarmak adına profesyonel destek alarak alanında uzman bir ekip ile entegrasyon işleminizi tamamlayabilirsiniz. Sizin için yapılacak olan entegrasyon birkaç dakika içerisinde tamamlanmaktadır. Bunun ardından normal iş akışınıza dönerek satış yapabilirsiniz.

Hepsiburada ürün yükleme ve satma amacıyla entegrasyon desteği almak istediğinizde sizin için en doğru adres Kobisi olacaktır. İşinizi ve satışınızı herhangi bir engel olmadan artırmanıza yardımcı olan Kobisi mağazanızı entegre etmek için gerekli tüm altyapıya sahiptir. Size özel olarak sunulan satış analizleri ve çeşitli grafikler ile süreci verimli şekilde takip edebilirsiniz. Hepsiburada pazar yeri entegrasyonu hizmetinden yararlanabilmek için hemen Kobisi ile iletişime geçebilirsiniz.
Yazıyı Beğendiyseniz Bültenimize Abone Olabilirsiniz!


YORUM BIRAKIN