GrieeX Ücretsiz Film Arşiv Programı

GrieeX Ücretsiz Film Arşiv Programı


Filmseverlerin izledikleri filmlerin arşivini tutmak için kullanabilecekleri basit ve ücretsiz programımız GrieeX. Türk yapımı olan GrieeX ile film arşivinizi birkaç tıklama ile oluşturabilirsiniz.

Programın genel özellikleri arasında film bilgilerini Imdb, sinemalar.com, beyazperde.com, film.com.tr, sinema.com, sinematurk.com gibi bilgileri çekmesi yanısıra filmin afişinide çekebileceğiniz siteler bulunmakta. Eklenen filmler kolay bir şekilde kategorilize edilebildiğinden aradığınız özellikte filmi bulabilmeniz oldukça kolaylaşıyor.

Bilgisayarınızdaki filmleri eklediğinizde desteklediği fotmatlarda (MKV, OGM, AVI, DivX, WMV, QuickTime, Real, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, DVD (VOB)) oynat tuşu ile kolaylıkla izlemeye imkan sunuyor.Başka bir arşiv programı kullanıyor ve GrieeX’e arşivinizi taşımak istiyorsanız bunun için programda mevcut import modülünü kullanmanız yeterli. Bu modül ile Diviks, DivXTurk, PivX, DivxARC, All My Movies, eXtreme Movie Manager gibi programlardaki veritabanınızı kolayca GrieeX’e yükleyebilirsiniz. Bunun yanında excelde bulunan arşivinizi yükleyebilir ya da GrieeX arşivinizin excel formatında çıktısını alabilirsiniz.

Filmlere kişisel puanlarınızı verebileceğiniz gibi arşive ekli filmlerinizin istatistiklerine ulaşabilirsiniz. Imdb Top 250 listesine ulaşabilir, bu filmlerin kaç tanesinin arşivinizde bulunduğunu görebilirsiniz.

NOT: GrieeX’in çalışması için bilgisayarınızda .Net Framework yüklü olmalıdır.

Üreticinin sitesi: http://www.griee.com/tr

Grieex Download : http://www.griee.com/Downloads/GrieeX.rar
Yazıyı Beğendiyseniz Bültenimize Abone Olabilirsiniz!


YORUM BIRAKIN