Glide: Online 30 Gb Depolama Hizmeti

Glide: Online 30 Gb Depolama Hizmeti


Dolan harddisklerimiz için ya da hardiskimizdeki verileri yedeklemek için depolama alanları ararız. Bunu bazen taşınabilir hardiskler ile bazende online olarak internete depolamayı seçeriz. İnternet üzerinden online depolamanın avantajlarından birisi istediğimiz yerden verilerimize ulaşabilir olmamızdır.

Glide bu amaçla internet üzerinden verilerimizi yedeklememize imkan veren sitelerden biri. Ücretsiz olarak 30 gb depolama kapasitesi sunan site yıllık 50$ karşılığında size 250 gb premium hizmet sunabiliyor.

Glide kullanımına web üzerinden erişim gerçekleştirebileceğiniz gibi

Glide One Sync Application programı ile online kullanabilirsiniz. Ayrıca Glide’ın web tarayıcılar için eklentileri bulabilirsiniz.

Glide’ın en büyük avantajlarından biri ise bilgisayarınıza yükleyeceğiniz yazılımı sayesinde online senkronizasyon imkanı sunuyor. Seçeceğiniz klasörleri arkaplanda Glide üzerinde yükleme yapabiliyor.

Glide ayrıca kullanıcılarına sanal masaüstü hizmeti vermekte olup bunu istediğiniz gibi kişiselleştirebilme imkanı sunuyor. Bu sanal masaüstü hizmetinde yedeklediğiniz dosyaları görebilir üzerinde işlemler yapabilirsiniz. Ayrıca sanal masaüstünde hesap makinesi,takvim, adres defteri, resimlerinizi düzenleyebileceğiniz editör ve e-postalarınızı takip edebileceğiniz yazılımlar mevcut.

GDrive olarak adlandırılan bölüm altında ise kısımlara ayrılmış olarak yedeklediğiniz dosyaları, resimleri, yer imlerini, video ve müzikleri görebilrsiniz.

Glide anasayfa: http://www.glidedigital.com/
Glide kayıt : :https://account.glidesociety.com/register/default.aspx
Glide sanal masaüstü giriş: http://desktop.glidesociety.com/default.aspx
Glide One Sync Application Download: http://www.glideos.com/downloads.html
Glide tarayıcı eklentileri: http://www.glidelife.com/plugin_download.html
Yazıyı Beğendiyseniz Bültenimize Abone Olabilirsiniz!


YORUM BIRAKIN