Freebook P62W 7″ Tablet

Freebook P62W 7″ Tablet


Tablet bilgisayarların kolay taşınabilirliği nedeniyle piyasadaki yeri gittikçe artmakta. IPad vb. bilinen markaların ürünlerinin bazı kullanıcılara pahalı gelmesinden dolayı uygun fiyatlı tabletler, kullanıcılara daha cazip hale gelmeye başladı. Uygun fiyatlı tabletlere örnek olarak önceki yazılarımızda Onyo NanoPad 7″ Tablet tanıtmıştık. Bu ürüne alternatif olarak bugün Freebook P62W 7″ Tableti tanıtacağız.

Freebook P62W 7″ Tablet, VIA WM 8505+400MHz işlemcisine sahip 800x480px çözünürlüğe sahip 7″ dokunmatik ekran genişliğine sahip bir ürün. 128 mb ddr2 ram bulunan cihaz 2 gb depolama kapasitesine sahip. Harddisk kapasitesini az olarak görenler için cihaz 16 gb’a kadar hafıza kartı desteği sunuyor. İşletim sistemi olarak Google Android 1.6 olarak kullanması avantaj olarak görülsede Google Android 2.3 sürümünün çıkmasından dolayı bazı kullanıcılar için dezavantaj oluşturabiliyor.İnternet bağlantısı olarak wifi 802.11 b/g standartlarını desteklemesinin yanında harici olarak 3g desteği ile de internet erişimi sunuyor. Cihaz multimedya özellikleri olarak üzerinde dahili olarak 2x1w hoparlöre sahip. Harici girişler olarak 1 usb girişi, 1 mikrofon ve 1 hoparlör girişi bulunuyor. Usb portlarının az olması kötü gibi görünsede cihazın tablet bilgisayar olduğunu unutmamak gerekir.

Ses formatı olarak; MP3/WMA/MPEG Audio,
Video formatı olarak; MPEG4/MPEG2/MPEG1/3GP/DIVX/XVID,
Resim formatı olarak; JPEG,GIF,TIFF destekliyor.

4 saat bekleme süresi olan Freebook P62W 7″ Tablet, lithium-ion pil ile standart olarak gelmekte. 185X115X14mm ölçülerine sahip ürün 320 gr. ağırlığa sahip.
Yazıyı Beğendiyseniz Bültenimize Abone Olabilirsiniz!


Comments
  1. escape here

    bu cihaza format atmak isteyipte benim gibi günlerce uğraşan var ise işte çözümü belki işinize yarar
    https://www.youtube.com/watch?v=SxMm5kuDO8A

YORUM BIRAKIN