FlexiSpy Uygulaması Nedir? Nasıl Kullanılır

FlexiSpy Uygulaması Nedir? Nasıl Kullanılır


Globalleşen ve sürekli değişen dünya düzeni karşısında insanlar da değişmekteler. Teknoloji iyiden iyiye hayatımızın bir parçası hatta en önemli unsuru olmuş duruma geldi. Bu da kişilerin iyi veya kötü unsurlara daha rahat erişmesine sebebiyet oluyor. İnsanların güven duygusu da sosyal medyaların hatyatımıza girmesiyle daha da çok zedelenmiş oluyor. İnternet üzerinde binlerce sosyal medya siteleri var ve bu insanları bazen kötüye yönelterek ikili ilişkilerin bitmesine kadar gidebiliyor. Çünkü internet ortamında her şey elimizin altında. İstediğimiz her şeye erişim oldukça basit işte siz değerli kullanıcılarımızın bu konudaki merak duygularını gidermek için FlexiSPY size cihaz takip seçeneği sunmaktadır. Bu casus yazılım programı sayesinde artık içiniz daha rahat olabilecek. Kurmuş olduğunuz cihazda neler olduğunu kiminle iletişime geçildiğini ve bunun gibi birçok şeyi öğrenebileceksiniz. Şimdi gelin hep beraber FlexiSPY casus yazılım programını yakından tanıyalım.

FlexiSPY NEDİR?

FlexiSPY bir çeşit takip programıdır. Öncelikle FlexiSPY, kullanıcılarımızın memnuniyeti için fazlasıyla imkan sunmaktadır. Bu uygulama sayesinde artık içiniz rahat olsun. Çünkü merak ettiğiniz her şeyi en ince ayrıntısına kadar öğrenme fırsatınız artık var. Çocuğunuz için endişeleniyorsanız doğru adres FlexiSPY. Ebeveynler, teknolojiyi çocukları kadar yakından takip edemiyor ve bu nedenle neler yaptıklarını merak ediyorlar. Bir ebeveynin en büyük korkularından birisi tabii ki çocuğunun başına kötü bir şey gelmesidir. Eğer siz de çocuğunuzun telefonda ya da bilgisayarda neler yaptığını, hangi sitelere giriş yaptığını, kimlerle konuştuğunu merak ediyorsanız hemen programımızı satın alın. FlexiSPY sayesinde bu istediğiniz bilgilerin hepsine çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca FlexiSPY, diğer casus yazılım programlarının yaptığı gibi size ufak tefek seçenekler sunup fahiş fiyatlar istemez. Bu uygulamada kırktan fazla seçenek ile en ince ayrıntıları bile öğrenebilirsiniz.

KİMLER FlexiSPY KULLANMALI?

FlexiSPY casus yazılım programlarını daha çok ebeveynler, işverenler ve ilişkilerinde karşı tarafın ne yaptığını merak edenler kullanıyorlar. Ebeveynler bunları kullanarak çocukları için birkaç önlem alabiliyor ve de eğer çocukları kötü kişilerle arkadaşlık ediyorsa engel olabiliyorlar. İşverenler için dürüst bir çalışan çok önemlidir. Çünkü patronlar çalışanlarına şirketlerinin özel bilgilerini ve daha bunlar gibi çokça bilgiyi paylaşıyorlar. Bu uygulama sayesinde GPS ile çalışanınızın nerede olduğu, kimlere neler yazdığını, aldığı notları, girdiği site geçmişleri, arama kayıtları gibi şeyleri görebiliyorsunuz. Bu program sayesinde çoğu şirketin işleri daha iyi oldu. İsterseniz çalışanınızdan gizli takip ederek sizden bir şey saklıyor mu öğrenebilir ya da böyle bir uygulama tarafından takip edildiğini bildirip onun çalışma potansiyelini artırabilirsiniz. İkili ilişkide bulunduğunuz partnerinizden şüpheleniyorsanız bu program tam size göre! Partnerinizin anlık olarak konumunu, kimlerle konuştuğunu öğrenebilirsiniz. Hatta bulunduğu ortamdaki konuşmaları dinleyebilir bunun yanında da telefon görüşmelerini görüp dinleyebilirsiniz.

FlexiSPY NE GİBİ HİZMETLER SUNAR?

FlexiSPY uygulamasını bilgisayar ve mobil cihazlarda kullanabilirsiniz. Bu uygulama ile tarayıcı geçmişini, arama kayıtlarını, anlık mesajlaşmalarını, aldığı notları, gelen ya da gönderilen maillere ulaşabilirsiniz. Geçmişten silinip kaldırılsa da bu FlexiSPY için bir anlam ifade etmez tıkladığı her şey sizin kontrol ettiğiniz panele anında düşer. Kullanımı çok kolay olan casus yazılım programımız ile ilgili aklınıza takılan en ufak soruları 7 gün 24 saat hizmetinizde olan müşteri temsilcilerimize ileterek, aklınızdaki soruları giderebilirsiniz. Ayrıca çoğu takip programlarının size sunmadığı ayrıcalıklardan sadece bir tanesi de programı kurmuş olduğunuz cihaz ile ortam dinlemesi yapabilir ve de telefon konuşmalarını dinleyebilirsiniz.

FİYATLAR NASIL?

Fiyatlarımız, bütçenizi sarsacak cinsten olmayıp, piyasanın altında fiyatlardır. Çoğu firmadan daha çok imkan sunmamıza rağmen fiyatlarımızı sizi düşünerek yüksek yapmadık. Bilgisayarlar için olan programımız, 1 aylık 389 TL, 3 aylık 559 TL, 12 aylık 839 TL’dir. Iphone ve Android cihazlar için ise iki seçenek bulunmaktadır. Premium seçeneğimizin ücretleri, 1 aylık 389 TL, 3 aylık 559 TL, 12 aylık 839 TL’dir. Extreme seçeneğimizin ücretleri ise 3 aylık 1119 TL ve 12 aylık 1969 TL’dir.

Detaylı Bilgi için Sayfayı Ziyaret edin: https://www.mobiltelefonizleme.com/flexispy-incelemesi/
Yazıyı Beğendiyseniz Bültenimize Abone Olabilirsiniz!


YORUM BIRAKIN