Fizy.Com İle Online Müzik Keyfi

Fizy.Com İle Online Müzik Keyfi


İnternet üzerinden online müzik dinleme zevkini bize yaşatan sitelerden biri fizy.com. Fizy.com ile müzik dinlemek sadece arama tuşundan istediğiniz şarkının ya da sanatçının adını yazarak mümkün.

Basit bir arayüze sahip site, kullanıcılara çeşitli özellikler sunuyor. Üye olmadan da müzik dinleyebileceğiniz gibi üye olmanız durumunda kendi müzik listelerinizi yaratıp, favori şarkılarınıza kolay yoldan erşim sağlayabiliyorsunuz.

Fizy.com da yaptığınız aramalar internet üzerindeki çeşitli video ve müzik sitelerinden (youtube,dailymotion vb) gerçekleştiriliyor. Bunun kötü bir tarafı olarakta dinlemek istediğiniz müzikle ilgili bazen alakasız sonuçlar çıkabiliyor.Fizy.com’un üyelerine sağladığı özelliklerden arasında last.fm, twitter, friendfeed, rss feed entegrasyonunun bulunması. Bu sayede hesabınızın bulunduğu ilgili sitenin kullanacı adınızı ve şifrenizi girdiğinizde bu servisler ile bağlantı kurabiliyorsunuz. Bu sayede dinlediğiniz şarkı kullandığınız sitelerde yayınlanıyor.

Sitenin kullanıcılarına sağladığı bir diğer özellik ise mood uygulaması. Bu uygulamadan bahsedecek olursak ne dinleyeceğimize karar veremediğimiz zamanlar sitenin bize sunduğu nostaljik, sakin, hareketli, melankolik, mutlu, karışık tarzlarından ruh halimize uygun olanı seçtiğimizde o tarzda müzikler bize sunuyor. Bu uygulamada eksik kalan bir taraf ise dinlediğimiz müziğin ismini bize göstermiyor olması.

Fizy.com’u keşfetmek için aşağıdaki adresi kullanabilirsiniz.

http://fizy.com/
Yazıyı Beğendiyseniz Bültenimize Abone Olabilirsiniz!


YORUM BIRAKIN