Facebook Marketland Oyunu

Facebook Marketland Oyunu


Facebook üzerinde en çok vakit geçirilen uygulamaların başında oyunlar geliyor. Bu oyunlarla keyifli vakit geçirirken arkadaşlarımızla da etkileşime geçebiliyoruz. Bu yazımızda özellikle simülasyon tarzı oyun sevenlerin hoşuna gideceği bir oyun tanıtacağız.

[su_box title=”İlginizi Çekebilir” box_color=”#ff0600″]Facebook Restaurant City Oyunu
Facebook Cafeland Oyunu
Facebook Kim Bilir Oyunu
Facebook Country Life Oyunu[/su_box]

Facebook Marketland oyunu adından da anlaşılabileceği gibi bir market yönetim oyunudur. Oyunda her geçtiğiniz aşamada size yeni bir stand açılacaktır. Bu standları doldurmakla görevlisiniz. Oyunun ilerleyen seviyelerinde standlarınız arttıkça oyun daha keyifli hale gelmeye başlayacaktır.

Oyunda standlarınızı doldurmak için tedarikçiler bulunuyor. Bu tedarikçilere siparişlerinizi verebilirsiniz. Yüklü miktarda sipariş verdiğinizde mallarınızı depoya koyabilir daha sonra standa yerleştirebilirsiniz.

Oyunda çeşitli görevleri tamamlamanız isteniyor. Bu görevleri tamamladığınızda çeşitli ödüllere sahip olacaksınız. Bunun yanında oyun içinde çeşitli sürprizler kullanıcıları bekliyor. Örneğin marketiniz açıkken size müşteri olarak gelen çiftçi, hırsız, belediye başkanı vb. kişilerin üzerine tıkladığınızda çeşitli hediyelere sahip olacaksınız.

Oyunda müşterilerinize verebileceğiniz alışveriş kartı, ürünlerinizin teslimini beklemek istemiyorsanız hızlı teslimat kartı ve çeşitli yerlerde kullanabileceğiniz ürün kartları bulunuyor. Bu kartları görevleri tamamladıkça, komşularınızı ziyaret ettikçe, ürünlerinizi standa yerleştirirken kazanabiliyorsunuz. Ayrıca alışveriş kartlarınızla sms, radyo, gazete, bilboard, broşür, tv vb. yerlere reklam verip müşteri sayınızı arttırabiliyorsunuz.

Faceook Marketland oyunu detay içermesinden dolayı kullanıcıları kendine bağlıyor. Oyunu oynamaya başladıkça daha gelişmiş özelliklere ve görevlere sahip olabiliyorsunuz.

Oyunu https://apps.facebook.com/marketland/ adresinden oynayabilirsiniz.
Yazıyı Beğendiyseniz Bültenimize Abone Olabilirsiniz!