Facebook Kim Bilir Oyunu

Facebook Kim Bilir Oyunu


Facebook üzerinde oynanan oyunların arasında popülerleşen oyun olarak Kim Bilir uygulaması göze çarpmaya başladı. Kim Bilir oyunu tür olarak bir çeşit bilgi yarışması özelliğine sahip. Belli bir süre zarfında 15 soruyu çeşitli joker haklarıyla en kısa sürede tamamlama esasına dayanıyor.

Oyun üzerinde sorular belli zorluk dereceleriyle geliyor. Oyunda 9 farklı joker hakkı bulunuyor. Bu jokerlere seviyenize göre sahip olabiliyorsunuz. Seçmeli olarak gelen bu 9 joker hakkından sadece 3 adet seçip yarışmada kullanabiliyorsunuz. Yarışmada 5 canınız bulunmakta ve bu canlara 5 dakikada bir yenisi eklenmektedir.

Oyunda haftalık turnuva özelliği bulunmakta olup Kim Bilir oyununu oynayan arkadaşlarınız arasındaki haftalık sıralamanızı görebilirsiniz. Kim Bilir yarışmasında çeşitli görevler de bulunmaktadır. Bu görevleri tamamlamanız halinde seviye atlayabilmek için puan ve altın kazanma şansınız bulunuyor. Kazandığınız altınlar ile çeşitli joker haklarını seviyeniz olmasa da kilidini kaldırabilme imkanına sahip oluyorsunuz.

Altın sahibi olabilmek için soruları cevaplamanız ya da ücret karşılığı satın almanız gerekiyor. Bunların yanı sıra Pepsi şifresi girerek ekstra altın kazanma şansınız bulunuyor.

Facebook Kim Bilir oyununu http://apps.facebook.com/kim_bilir adresinden ulaşabilirsiniz.
Yazıyı Beğendiyseniz Bültenimize Abone Olabilirsiniz!


Gelen Arama Sonuçları:apps facebook oyun okey (58)kim bilir hile (25)kim bilir altın hilesi (23)kim bilir hilesi (16)kim bilir oyun hilesi (16)

YORUM BIRAKIN


Devamını oku:
GreenChilli WordPress Tema

Responsive tasarım Hız optimizasyonu yapılmış Wordpress tema SEO Ready Dahili...

Kapat