Facebook FrontierVille Oyunu

Facebook FrontierVille Oyunu


Sosyal paylaşım sitesi olan Facebook’ta her geçen gün yeni oyunlar sunulmaktadır. Bu oyunlar sayesinde kullanıcılar gerek vakit geçirme gerekse arkadaşlarıyla bir şeyler paylaşmaktadırlar. Frontierville oyunu, herkesin yakından bildiği Farmville oyununun daha geniş detaylara sahip versiyonu.

Frontierville oyununa başladığınızda size verilen arazide bulunan ağaçlar, otlar, kaktüsler vb. şeyleri temizleyip kendinize yaşam alanı açıyorsunuz. Bu alana binalarınızı inşa edebilir, hayvan yetiştirebilir ya da tarım yapabilirsiniz. Oyunu diğer çiftlik oyunlarından ayıran en büyük özelliği bulunduğunuz seviye göre size çeşitli görevler veriyor olması. Bu görevleri tamamladıkça size experience point (xp), para ya da çeşitli ödüller vermektedir.Oyunun diğer bir özelliği yaptığınız işlerden düşen eşyalarla bir koleksiyon oluşturmanız ve bu koleksiyon karşılığında çeşitli ödüllere hak kazanmanız.

Oyun henüz gelişme aşamasında olmasına rağmen kullanıcılara sunduğu zengin detaylar sayesinde Facebook üzerinden oynanan en popüler oyunlardan biri olacak gibi görünüyor.

Oyunu http://apps.facebook.com/frontierville/ adresinden oynayabilir https://www.portalimiz.com/facebook-frontierville-oyunu/#yorum üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.
Yazıyı Beğendiyseniz Bültenimize Abone Olabilirsiniz!


Comments
  1. yeliz

    facebookdaki tüm oyunlar açılıyor ancak frontierville tam açılmaya yakın donuyor ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

  2. didem

    ya lütfen şu oyunu Türkçe yapın çok merak ediyorum ama oynayamıyorum

  3. Nevzat akman

    Frontville oynayamıyorum.faceboka girip oyunu açtığımda sistem ilerlemiyor.nasıl çalıştırabilirim.

YORUM BIRAKIN