Facebook CastleVille Oyunu

Facebook CastleVille Oyunu


Sosyal ağlarda geçirilen vakitlerin artmasına paralel olarak online oyunların oynanmasında da bir artış oldu. Platform oyunu üreticilerin olan Zynga, son oyunu olan CastleVille ile Facebook’ta en çok oynanan 5. oyun olma özelliğine sahip oldu. CastleVille oyununu biraz tanıyacak olursak;

http://apps.facebook.com/playcastleville/ adresinden oynayabileceğiniz oyunda ilk seçenek olarak karakter yaratma penceresi ekrana geliyor. Bu pencerede karakterimizin cinsiyeti ile bazı dış görünüm özelliklerini seçebiliyoruz.

Karakterimizi yarattıktan sonra diğer Zynga oyunlarının aksine karşımıza Türkçe olarak yardım balonları çıkıyor. Bu yardım balonları oyunu tanımamıza yardımcı oluyor. Oyunda size gerçekleştirmeniz için çeşitli görevler veriliyor. Bu görevler başarı ile tamamlanınca sikke, tp ve çeşitli hediyelere sahip olabiliyorsunuz.Oyunda yan işler olarak balık tutabilir, ağaç kesebilir ve taş toplayabilirsiniz. Bu hammadde kaynakları yeni bir inşaat yapımında kullanmanıza yardımcı olacaktır. Oyunda aldığını tpler ile seviye atlayabilir bu sayede yeni açılan binalar ve özellikler sayesinde krallığınızı genişletebilirsiniz.

Zengin detaylar ve sürükleyici senaryosu ile CastleVille birçok kullanıcının favori oyunu olma yolunda ilerliyor.
Yazıyı Beğendiyseniz Bültenimize Abone Olabilirsiniz!


YORUM BIRAKIN