Facebook Candy Crash Soda Oyunu

Facebook Candy Crash Soda Oyunu


Facebook artık birçok alanda hayatta karşımıza çıkmasının yanında kullanıcıları kendisine çeken en büyük özelliği bünyesinde barındırdığı uygulamaları oluyor. Her geçen gün artan bu uygulamalarla kullanıcılar etkileşime geçerek vakit geçiriyorlar. Bu uygulamaların büyük bir kısmını oluşturan oyunlar sayesinde keyifli vakit geçirmek mümkün oluyor.

Facebook üzerindeki en popüler oyun yapımcılarından biri olan “King” yeni bir oyunu ile karşımıza çıkıyor. Oyun temel olarak King’in daha önce yapmış olduğu Candy Crash oyununun yeni eklemelerle düzenlenmiş versiyonu olarak karşımıza çıkıyor. Oyun, Candy Crush gibi bölümlerden oluşuyor ve bu bölümleri geçebilmeniz için o bölüme ait istenilen görevi tamamlamanız gerekiyor.

Candy Crush Soda, Candy Crush’a göre biraz daha kapsamlı olup bu özelliği ile kullanıcıları oyuna bağlıyor. Daha önceden Candy Crush oynayanlar bu oyunu oynarken zorlanmayacak olup daha bir keyif alacaklardır.

Candy Crush Soda oyununu oynayabilmeniz için Facebook hesabınızın olması ve bu hesaptan uygulamaya izin vermiş olmanız gerekmektedir. Facebook Candy Crush Soda oyununu https://apps.facebook.com/candycrushsoda/ adresinden oynayabilirsiniz.
Yazıyı Beğendiyseniz Bültenimize Abone Olabilirsiniz!


Gelen Arama Sonuçları:https://candycrushsoda king com/fb/?fb_source=bookmark (53)https://candycrushsoda king com/fb2/?fb_source=bookmark (24)https://candycrushsoda king com/fb/?fb_source=sidebar_bookmark (20)soda oyunu (10)


Devamını oku:
Instagram Fotoğraf İndirme Yöntemleri

Dünyanın en popüler sosyal platformlarından olan Instagram fotoğraf indirme özelliğine...

Kapat