Facebook Cafeland Oyunu

Facebook Cafeland Oyunu


Dünyanın en büyük sosyal ağı olan Facebook, uygulama ve oyunları ile de en çok tercih edilen platformlardan biri olma özelliğini taşıyor. Geliştiricilerin hazırladıkları oyunlar sayesinde kullanıcılar, oyunlar ile keyifli vakit geçirirken oyunu oynayan diğer arkadaşları ile de etkileşimde bulunabiliyor.

Bugün tanıtacağımız Cafeland isimli kafe/restaurant oyunu, daha önceden tanıtmış olduğumuz Restaurant City oyununa benzerlik gösteriyor. Oyunun isminden de anlaşılabileceği gibi bir kafe işletiyorsunuz. Kafenizdeki tüm detaylardan sizin sorumlu olmanız oyunun oynanabilirliğini daha cazip hale getiriyor. Oyunda masa, sandalye, dekor, ocak, çalışanların kıyafeti vb. birçok detay sizin kontrolünüzde. Oyunun temel mantığı yemek hazırlayıp satışa sunarak elde ettiğiniz kazanç ile işletmenizi daha da büyütmeniz esasına dayanıyor.

Oyunda ayrıca görevler bulunuyor. Bu görevleri tamamladığınızda çeşitli ödüllere sahip olabiliyorsunuz. Bu ödüller arasında sunuma hazır yemek, para, deneyim puanı bulunuyor. Kafenizde müşterilerin bıraktığı bahşişleri toplayarak aynı şekilde ödüllere sahip olabilirsiniz.

Cafeland ücretsiz bir oyun olup bunun yanı sıra belirli bir miktar karşılığında oyun parasına sahip olabilirsiniz. Ödeme yöntemi, Facebook aracılığı ile sağlandığından güven unsurunu arttırmaktadır.
Yazıyı Beğendiyseniz Bültenimize Abone Olabilirsiniz!


Gelen Arama Sonuçları:cafeland indir (57)facebook cafeland (47)kim bilir oyunu (31)cafeland facebook (17)

YORUM BIRAKIN


Devamını oku:
İnternetin İlk Siteleri

İnternetin kurulduğu andan itibaren ayına başlayan ik 100 web sitesi....

Kapat