Facebook Angry Birds Oyunu

Facebook Angry Birds Oyunu


Rovio’nun geliştirmiş olduğu Angry Birds artık Facebook üzerinden oynanabilecek. Dünyayı kasıp kavuran oyun Angry Birds Son olarak oyunseverlere Facebook üzerinden oynanabilme fırsatı sunuyor.

Angry Birds oyununda amaç domuzları yok ederek bir üst levele geçmek. Domuzları kuşlarımızla vurarak yok edebiliyoruz. Kuşlar çeşitli özelliklere sahip olup her birinin farklı bir yeteneği bulunuyor. Tabi bunun yanında domuzların yok edilebilme seviyeleri de farklı olarak geliyor.

Facebook üzerinden oynanabilme imkanı sunan Angry Birds temel olarak 3 ana bölümden oluşuyor. Bu bölümler kendi aralarında çeşitli level seviyelerinden meydana geliyor. Oyuna ilk giriş ekranımızda sağ tarafta arkadaşlarımızın Angry Birds’te sahip oldukları toplam yıldız sayılarına ulaşabiliyoruz.Oyunda arkadaşlarımıza hediye gönderebileceğimiz gibi onlardan gelen hediyeleri “inbox” kısmında bulabiliriz. “Invite” kısmından arkadaşlarımızı Angry Birds oynamaya davet edebiliriz. Oyunda kendimize bir avatar seçmek için “Avatar” kısmına girip ücretsiz avatarların yanı sıra ücret karşılığında diğer avatarlara sahip olabiliyoruz. Oyunda bazı bölümlerde zorluk yaşıyorsak bölümümüzü geçmeyi kolaylaştıran bazı objeler var. Bu objeleri “Shop” butonu altından satın alabiliriz.

Facebook üzerinden Angry Birds oyununu http://apps.facebook.com/angrybirds/ adresi üzerinden oynayabilirsiniz.
Yazıyı Beğendiyseniz Bültenimize Abone Olabilirsiniz!


YORUM BIRAKIN