Eyvah Bilgisayarım Bozuldu

Eyvah Bilgisayarım Bozuldu


Bilgisayarlar hayatımızda önemli bir yere sahip. Bundan 10-15 yıl öncesine kadar şirketlerde ve devlet dairelerinde gördüğümüz bilgisayarlar, artık hemen hemen bütün evlerde bulunmaktadır. Hatta seyahate veya tatile giderken bile yanımızdan hiç eksik etmediğimiz laptoplarımız, çoğumuzun elinde. isimdustuHer şey bir tuş kadar yakın olduğundan, hayatımızı kolaylaştıran en değerli varlıklarımız onlar. Faturaların ve kredi taksitlerinin ödenmesi, mail gönderilmesi ve gelen maillerin okunması, sevdiğimiz kişilere hediye almak için mağaza mağaza dolaşmak yerine, internetten en güzel ve en uygun hediyenin alınması, acaba ne pişirsem derdine son veren yemek tariflerinin bulunması, çocuğumuzun okul notlarının ve devamsızlıklarının kontrol edilmesi, TV’de kaçırılan programların istenilen saatte izlenilmesi, en son magazin haberlerinin takip edilmesi… Ve daha sayamadığım o kadar çok şeye ulaşmamızı sağlayan, aman bir şey olmasın diye gözünün içine baktığımız bilgisayarlarımız.

Nerdeyse aileden biri olan bilgisayarlar ne yazık ki hiç olmadık zamanlarda bozulurlar. Laptop ya da bilgisayarınızı açtığınızda karşınıza çıkan bu ekran hepimizin güne kötü başlamasına neden olur. Halbuki kapatırken hiçbir sorun yoktu. Sorunsuz çalışıyordu. Ne oldu da şimdi ekran gitti? Ekranımızda hiç görmek istemediğimiz bir tablodur bu.

7’den 70’e her kesime hitap eden bilgisayarımız bozulduğunda ne yaparız? Nereye gideriz? Son ödeme tarihi gelmiş bir borcumuzun ödenmesi gerekiyor, yarın için hastaneden randevu almamız gerekiyor, yetiştirmemiz gereken bir tezimiz var. Kafanızdan geçen soruları duyar gibiyim; “Laptop da bozulacak zamanı buldu şimdi. Eyvah! Ya içindeki bütün bilgilerim, resimlerim silindiyse, ya geri getirilemezse, yedek depolama da yapmamıştım. Acaba en yakın yetkili servis nerede? Çıkıp bütün bilgisayar servislerini tek tek dolaşamam ki. Buna hem zamanım yok, hem de biran önce bilgisayarın tamir edilmesi gerek. Acaba ne yapmalı? İşte kendinize bu soruları soruyor ve bu yazıyı okuyorsanız, doğru yerdesiniz demektir. Bilgisayar ve laptop tamirleriniz için İşimdüştü’den yardım alabilirsiniz. Kafanızda oluşan bütün soruların cevapları için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
isimdustuİşimdüştü’ye mobilden girerek, birçok bilgisayar ve laptop yetkili servislerinin bir arada olduğu, size en yakın bilgisayar ve laptop servislerini bulabilir, konuyla ilgili olarak firmalara istediğiniz soruyu sorabilir, arızanız ile ilgili firmalardan fiyat alabilir, firmanın önceden yapmış olduğu işlerle ilgili yorumları okuyup puanlamalarını görebilir ve zahmete girmeden bilgisayar veya laptopunuzu istediğiniz firmaya yaptırabilirsiniz. Ya da bilgisayarınıza farklı bir işlem uygulatmak istiyorsanız, mobilinizden işimdüştü’ye girerek yaptırmak istediğiniz işlemi ve tahmini bütçenizi de belirtebilir, firmalarla kolaylıkla iletişim kurabilirsiniz. Bilgisayar ve laptop arızalarınızın tamiri için; güvenilir, gözünüzün arkada kalmayacağı, en büyük arızaların bile en kısa zamanda çözüleceği firmalarla iletişim kurmak için buraya bakabilirsiniz. Kararmayan ekranlı günler geçirmeniz dileğiyle.

 
Yazıyı Beğendiyseniz Bültenimize Abone Olabilirsiniz!