Erzurum Kiralık Daire

Erzurum Kiralık Daire


Türkiye’nin gelişen şehirlerinden Erzurum, emlak piyasası giderek daha fazla hareketlenen bir şehir olarak dikkat çekiyor. Erzurum’dan ev almak, arsa almak ya da dükkan almak oldukça iyi bir yatırım avantajı sunuyor. Benzer şekilde kiralık ev konusunda ise Erzurum, semtlere, şehir merkezine, üniversiteye ve hastaneye yakın konum avantajına göre farklılık gösteren bir grafik çiziyor. Elbette kiralık ev fiyatları, oda sayısına, binanın yaşına, dairenin iç dekorasyonuna, muhite göre de değişiyor.

Erzurum’da ev değişikliği nedeniyle kiralık ev arıyorsanız ya da farklı bir şehirden buraya gelip yerleşecekseniz aradığınız kriterlere uygun kiralık evleri zingat.com’dan bulabilirsiniz. Zingat.com, Erzurum kiralık daire ilanlarını sizin ihtiyacınıza uygun olarak kategorize eder. Aradığınız kiralık daire için şehir, fiyat, oda sayısı ve metrekareye şeklinde filtreleme yapabilirsiniz. Böylece ihtiyacınız olan Erzurum kiralık daire ilanlarına vakit kaybetmeden ulaşabilirsiniz.

Erzurum’da kiralık ev fiyatları, ilçe ve semtler arasında farklılık gösteriyor. Şehir merkezi kiraların en yüksek olduğu bölge iken merkezden uzaklaştıkça rakamlar da düşüyor. Ayrıca şehir merkezine göre ilçelerin kiraları da uygun görünüyor. Erzurum kiralık ev aramaları genellikle Atatürk Üniversitesi çevresine odaklanıyor zira şehrin yerlileri çoğunlukla kendi evlerinde oturuyor. 1957’de açılan Atatürk Üniversitesi Erzurum’da emlak piyasasını canlandıran bir etken. Zira, öğrenci, öğretim görevlisi ve araştırmacılar farklı illerden gelerek Erzurum’a yerleşirken kiralık ev arıyorlar.

Erzurum’da Atatürk Üniversitesi Hastanesi başta olmak üzere devlet hastaneleri de çevre il, ilçe ve köylerden kiralık ev talebinin oluşmasına neden olabiliyor. Kış aylarında Palandöken kayak tesislerinin etkisiyle Palandöken sezonluk kiralık ev arayışı da oluyor
Yazıyı Beğendiyseniz Bültenimize Abone Olabilirsiniz!Devamını oku:
Powerbank Nedir? Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Akıllı telefon kullananların şarj sorununu çözen powerbank her zaman her...

Kapat