Dosya Upload Siteleri

Dosya Upload Siteleri


İnternet üzerinden bir dosya paylaşmak ya da veri yedeklemek için yardımımıza koşan birkaç dosya paylaşım sitesini tanıyalım.

2Shared.Com

2Shared sitesi aracılığı ile 100 mb büyüklüğünde dosyalarınızı siteye yükleyebilirsiniz. Flash yükleyici aracılığı ile çoklu dosya yükleme imkanı sunmakta. Yüklediğiniz dosyaları kontrol panelinizden görebilir, üzerinde değişiklik yapabilir ya da silebilirsiniz.MegaFileUpload

MegaFileUpload sitesi azami 196.45 MB büyüklüğünde dosyayükleme imkanı tanıyor. Yükleme çeşitleri olarak dosya gönderme, flash upload, url upload ve ftp upload özellikleri bulunmakta.

Rapidshare

Upload siteleri arasında en bilineni olan rapidshare kullanıcılarına 500 Mb yükleme sınırı getiriyor. Yüklediğiniz dosyaları son indirilmeden 60 gün sonra siliniyor. Rapidshare ayrıca çoklu yükleme imkakanı sunmakta ve yeni kullanıma açılan flash arayüzü ile yükleme kolaylığı sağlamaktadır.

Uploaded.To

Upload.to sitesi Rapidshare gibi kullanıcılarına 500 mb dosya yükleme imkanı sunmakta. Web üzerinden dosyalarınızı gönderebileceğiniz gibi siteden indirebileceğiniz bir program aracılığıyla bilgisayarınızda dosya upload yapabilirsiniz.

Hotfile

Diğer bir popüler dosya upload sitesi olan Hotfile kullanıcılarına 400 mb dosya yükleme imkanı sunuyor. 90 gün boyunca kullanılmayan dosyalar sistem tarafından silinmektedir.
Yazıyı Beğendiyseniz Bültenimize Abone Olabilirsiniz!


Gelen Arama Sonuçları:Dosya Upload (35)
Comments
  1. Alpay

    İyi bir alternatif <a rel="nofollow" href="www.zeta-uploader.com" rel="nofollow"&gt <a href="http://;www.zeta-uploader.com” target=”_blank”>;www.zeta-uploader.com

  2. Roosle.com u unutmuşsun sanırım 🙂

YORUM BIRAKIN


Devamını oku:
Web Sitesi İçin Stock Görsel Kullanımı

 Bir web sitesi tasarlanırken veya kurulurken estetik ve göze hoş...

Kapat