Darbelere Dayanıklı Panasonic TS1

Darbelere Dayanıklı Panasonic TS1


Teknoloji liderlerinden Panasonic, Hd video kayıt imkanı sağlayan, dayanıklı gövde yapısına sahip DMC-TS1 dijital kamerayı satışa sunduklarını duyurdu.

Gün geçtikçe gelişen teknoloji ile dijital kameralarda bu teknolojiye ayak uydurdu. Boyutlarının küçülüp, daha hassas hale gelmelerinden dolayı çoğu zaman tamirinin imkansız olan dijital kameralara Olympus’tan sonra Panasonic’te yeni bir modeliyle noktayı koydu.

Panasonic DMC-TS1 modeli gri, turuncu ve yeşil olmak üzeere üç renk seçeneğine sahip. 12 megapiksellik çözünürlük sunan DMC-TS1, 28 mm’ lik objektife sahip. Gövdenin içerisinde yer alan objektifi ile 4.6x optik zoom imkanı sunuyor. Lumix modellerinde mevcut tüm yazılımsal özellikler Panasonic DMC-TS1 modelinde de mevcut.

Panasonic DMC-TS1 modeli 3 metreye kadar derinlikte 60 dakikaya kadar çekim yapabiliyor. 1,5 metreden düşüşe dayanıklı olan gövdesi sayesinde günlük yaşamda karşılaşılacak toz, kir, ve su sıçramalarına dayanıklı olmasyla kesintisiz kullanım özelliği sunuyor.

Gelişmiş bir video kayıt özelliği bulunan Panasonic DMC-TS1, Sony ve Panasonic tarafından geliştirilen
AVCHD Lite teknolojisine sahip. 720p çözünürlük ile video kayıt imkanı sunan Panasonic DMC-TS1, motion JPEG (hareketli jpeg) özelliğ ile iki kat daha fazla süre ve kalite sunuyor.
Yazıyı Beğendiyseniz Bültenimize Abone Olabilirsiniz!


YORUM BIRAKIN