Chrome Google Publisher Toolbar Eklentisi

Chrome Google Publisher Toolbar Eklentisi


Google’nin üretmiş olduğu açık kaynak tarayıcısı Chrome en çok kullanılan tarayıcı olarak karşımıza çıkıyor. Mozilla Firefox, Internet Explorer, Opera vb. rakiplerinden sonra piyasaya çıkmasına rağmen %27’lik oranla en çok kullanılan tarayıcılar arasında ilk sırada yer alıyor.

Google Chrome’u en çok kullanılan tarayıcılar arasında yer almasında şüphesiz eklenti desteğinin önemi göz ardı edilemez. Her türlü ihtiyaca cevap verebilecek on binlerce eklenti https://chrome.google.com/webstore adresinde kullanıcılara sunuluyor.

Google Chrome Web Store’de webmasterlar ve site sahiplerini de yakından ilgilendirecek eklentiler bulunmakta. Özellikle site sahipleri için sitelerinin seo durumu eklentileri ile kodlama ile ilgilenenler için geliştirici eklentileri ön planda yer alıyor. Sitelerinde gelir olarak Google Adsense kullanan site sahiplerinin kaçırmaması gereken eklentilerin başında Google Publisher Toolbar geliyor.

Google Publisher Toolbar

Google tarafından geliştirilen Google Publisher Toolbar web sitelerinde Google Adsense reklam modelini kullanan kullanıcılar için geliştirilmiştir.

Eklenti aracılığı ile hesap kazanç özeti (bugün, dün, bu ay, geçen ay), en yüksek kazancı sağlayan 5 özel kanal (seçilebilir tarih aralığı, en yüksek kazancı sağlayan 5 URL kanalı (seçilebilir tarih aralığı, kullanımda olduğu süre boyunca sağlanan gelir gibi özellikleri bulabilirsiniz.

Ayrıca siteniz üzerinde oluşturduğunuz kanalların reklamlar üzerinde bugün, dün ve 1 haftalık kazancını görüntüleyebilirsiniz.
Yazıyı Beğendiyseniz Bültenimize Abone Olabilirsiniz!


YORUM BIRAKIN