BİZPOİNT İTHALAT İHRACAT SİSTEMİ

BİZPOİNT İTHALAT İHRACAT SİSTEMİ


Bizpoint küçük ya da büyük işletme fark etmeksizin ve bireysel kullanıcılar da dahil olmak üzere tüm iş dünyasına hizmet verebilen Türkiye ‘de üretilmiş global bir dijital projedir. Proje lokasyon bazlı olup arama, listeleme ve filtreleme seçenekleri mevcuttur.

Bizpoint yabancı kökenli çözümlerin sunduğu dikey iş modeli yerine yatay bir iş modeli ile çalışır. Birbirini tamamlayan ve entegre bir sistem kuran Bizpoint, tek çatı altında, fonksiyonel, yenilikçi ve farklı bir hizmet sunuyor. Bizpoint ile çalışan satın alma departmanları, hizmet ve ürün tedarikçileri arama, çoklu teklifler alabilmeleri adına kolaylıklar sağlar. Yurtdışından işletmelere direkt talepler yapabilirler. Ayrıca tedarikçi arayanlar buradan şirketler hakkında detaylı bilgi alabilir ve ticari bağlar kurabilir. İthalat ve ihracat bağlantıları da kurabilir. Bizpoint ithalat ve ihracat sistemi aslında çok da karmaşık olmayan bir yöntem ile çalışıyor. Bu platformun sağladığı çoklu dil seçeneği sayesinde iş yerimizi ingilizce ve Türkçe dil seçenekleri ile yurt dışında tanıyabiliyoruz. Böylece iş ağımızı da genişletmiş oluyoruz. Bu iş yeri profili oluşturmak olduğu için yurt dışına açılmamız kolaylaşıyor. Tek panel üzerinden tanıtım ve pazarlamamızı yaparak satışlarımıza destek alabildiğimiz için hem zamandan hem de çoklu platform masraflarından tasarruf sağlayabiliyoruz. Bizpoint bu yönteme B2B ismini verir. Bu isim iş yerleri arasındaki ticari ilişkiler anlamına geliyor. Örneğin; benim bir cafe bar tarzı bir iş yerim var ve bu platform sayesinde müşteri potansiyelimi artırırken malzeme tedarikçilerimi de aynı ortam üzerinden bulabiliyorum. Böylece satın alma tedarikçilerime en kolay yoldan ulaşabiliyorum. Satış tarafında sadece son tüketici ile çalışan iş yerleri dahi gerektiğinde diğer iş yerleri ile de çalışmak zorunda kalıyorlar. Son tüketiciye satışın yanı sıra toptan satış ya da ihracat yapma gereği duyan iş yerleri Bizpoint ile çözümlere ihtiyaç duyarlar.

Bizpoint diğer B2B yöntemi ile çalışan iş yerlerine göre müşterilerine farklı özellikler sunarlar. Tüm yönetimi ve kontrolü müşterilerine veren sistem, iş yerleri arasındaki ilişkileri sağlarken aynı zamanda ticareti de sağlamlaştırır.
Yazıyı Beğendiyseniz Bültenimize Abone Olabilirsiniz!Devamını oku:
Workz WordPress Tema

Anasayfada NivoSlider Drop-down navigation via SuperFish Açılır Menü .po and...

Kapat