Avea Samsun Galaxy Mini Kampanyası

Avea Samsun Galaxy Mini Kampanyası


Türkiye’nin gsm operatörlerinden Avea yeni bir cihaz kampanyası ile kullanıcılarına fırsat sunuyor. Cihaz kampanyasında Samsung Galaxy Mini modeli, Süper Avantajlı Tarife kullanıcıları için tarifeye ek olarak 13 TL, Avantajlı Tarife kullanıcıları için tariflerine ek ayda 19 TL ücretle geliyor.

Cihazın özellikleri arasında;

İşletim sistemi olarak Android Gingerbread kullanan cihaz sayesinde Android Marketten 500 bine yakın ücretsiz uygulamayı indirebilirsiniz. 3G bağlantı desteği sunan Samsung Galaxy Mini 3,14″ hassas dokunmatik ekrana sahip. 3,2 MP dahili kamerası sayesinde fotoğraf ve video çekebilirsiniz. Cihaz ayrıca dahili olarak Wifi, Bluetooth, FM Radyo,
A-GPS teknolojilerinin yanında kullanıcılara 2GB MicroSD kart hediye olarak veriliyor.Kampanyanın esasları arasında;

Samsung Galaxy Mini cihaz kampanyası 11 Haziran 2012 tarihine kadar geçerlidir. Kampanyadan yararlanabilmek için 24 ay taahhüt vermeniz gerekmektedir. Cihaz kampanyasından yeni ve mevcut bireysel/kurumsal aboneler yararlanabilecektir.

Kampanyanın diğer esaslarını ve ayrıntılı bilgiyi http://www.avea.com.tr/tr/sta/cihazlar/galaxy_mini.shtml?pagemenu=cihaz.galaxymini adresinden alabilirsiniz.
Yazıyı Beğendiyseniz Bültenimize Abone Olabilirsiniz!


YORUM BIRAKIN