Asus’tan Yeni Anakart : Marine Cool

Asus’tan Yeni Anakart : Marine Cool


Anakart üreticilerinden Asu, Hannover’ da düzenlenen Cebit Fuarında yeni modeli olan Marine Cool serisi anakartını tanıttı. Mevcut soğutma teknolojilerinin ötesinde, soğutma performansı ile verimliliği arttıran seramik ve metal plakalar ile yüksek sıcaklıklardan bile etkilenmeden rahatlıkla çalışabiliyor. Anakartın tasarımı zırhlı bir askeri aracı andıracak şekilde yapılmış. Asus Marine Cool anakartların diğer bir özelliği, üzerinde dahili olarak ups barındırması. Ups sayesinde elektirik kesilmelerine rağmen, bilgisayar çalışmasını bir süre daha sürdürebiliyor.

Anakartın ön panelinde ısı transferini sağlayan ve soğutma hızını mümkün olan maksimum seviyeye çıkartan metal borulu soğutma modülü bulunuyor. Arka panel ise ısıyı dağıtmak için seramik plaka ile kaplı.

Ürünün bir diğer özelliği, acil durum belleğinin kişisel bilgisayarlarda kullanılabilmesi. Bellek hataları nedeni ile sistemin düzgün çalışmaması sorunları ile karşılaşabiliriz. Asus Marine Cool bu sorununuzu acil durum belleği ile çözüyor.
Yazıyı Beğendiyseniz Bültenimize Abone Olabilirsiniz!


YORUM BIRAKIN