Android Uygulamalarını Bilgisayara İndirme

Android Uygulamalarını Bilgisayara İndirme


Google Play Store üzerinden Android işletim sistemi yüklü cep telefonu, tablet vb. cihazlara uygulama yükleyebiliyoruz. Bu işlemi Google, Play Store üzerinden cihazımızı seçerek kolay bir şekilde kolay bir şekilde indirebilmemize imkan tanıyor. Bu durumda uygulama online olarak cihazımıza yüklenebiliyor.

[su_box title=”İlginizi Çekebilir” box_color=”#ff0600″] 10 Alternatif Android Klavye Uygulaması[/su_box]

Fakat mobil cihazımızda internet bağlantısı yüklü değilse uygulama malesef yüklenmiyor. Bu gibi durumlarda uygulamayı internet bulunan bir bilgisayardan indirip mobil cihazımıza bluetooth, usb vb. yollarla göndermemiz gerekiyor. Google play Store’nin izin vermediği bilgisayara uygulama yüklemini şimdi birkaç basit adımla aşacağız.

İlk önce indirmek istediğimiz uygulamanın Google Play Store sayfasına girerek adresi kopyalıyoruz.

Android uygulama indirme

Sonrasında uygulamayı indireceğimiz Apk Downloader sayfasına giriyoruz.

Karşımıza gelen sayfada Package name or Google Play Url kısmına kopyaladığımız uygulamanın adresini yapıştırıyoruz ve mavi zeminli Generate Download Link butonuna basıyoruz.

Kısa bir işlemden sonra indirme linkimiz hazır oluyor. Karşımıza gelen yeşil butona tıkladığımızda uygulama bilgisayarımıza inmeye başlayacak.

apk downloader

İnen uygulamamızı bluetooth, data kablosu, hafıza kartı ya da usb aracılığıyla telefona gönderip uygulamayı kurabilirsiniz.
Yazıyı Beğendiyseniz Bültenimize Abone Olabilirsiniz!