Advanced System Care 5 İle Bilgisayarınızı Hızlandırın

Advanced System Care 5 İle Bilgisayarınızı Hızlandırın


Bilgisayarımızın zamanla kullanımından sonra bir süre sonra yavaşlığınan şikayet ederiz. Bunlara sebep olarak kaldırılmış programların kayıt defteri girdileri, hatalı yapılmış ayarlar, gereksiz başlangıç programları, önbellek dosyaları gibi şeyler gösterilebilir. bu yavaşlatan sebeplerden kurtulmak için ücretsiz olarak sunulan Advanced System Care 5 programını kullanabiliriz.

IObit firmasının üretmiş olduğu bu yazılım bilgisayarımıza kurulumu ardından 4 ana bölümde bilgisayarınızı yapılandırmanıza yardımcı oluyor.

İlk seçenek çabuk bakım bölümü olarak kullanıcılara kötücülleri kaldırma, kayıt defterini düzeltme, kısayolları düzeltme, internet geçmişi verilerini temizleme ve çöp dosyaları temizleme gibi seçenekler sunuyor.

Advanced SystemCare 5 İndir

İkinci bir bölüm olarak derin temizlik seçeneğinde ise kötücülleri kaldırma, kayıt defterini derin düzeltme, kayıt defterini birleştirme, sistemi en iyileme, başlangıcı en iyileme, kısayolları düzeltme, internet geçmişi verilerini temizleme, çöp dosyaları temizleme, güvenliği savunma, diski tarama, savunma eksikliklerini tarama ile disk birleştirme seçeneği sunuyor.

Bu bakım bölümlerinin yanısıra alet çantası sekmesinde gizlilik süpürücü, iobit uninstaller, disk temizleyici, dosya öğütücü, akıllı ram, başlangıç yönetici, smart defrag, game booster, silineni kurtarıcı, kısayol düzeltici, disk doktoru, windows düzeltici, ie ve sistem içerik menüsü yardımcısı, sistem gezgini, güvenlik delikleri tarayıcı, işlem yönetici, sürücü yönetici, klon dosya tarayıcı, otomatik kapatıcı, disk gezgini, sistem bilgisi verici, boş dizin tarayıcı, sistem denetici gibi gelişmiş özellikleri kullanıcılarına ücretsiz olarak sunuyor.

Windows xp ve üstü işletim sistemlerinde çalışan Advanced System Care 5, 300 MHz ya da daha hızlı bir işlemci ile 256 MB ram ve 30 MB boş disk alanı sistem gereksinimi duyuyor.
Yazıyı Beğendiyseniz Bültenimize Abone Olabilirsiniz!


YORUM BIRAKIN